Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok ilyen programot...

Tudnátok ilyen programot és/vagy weboldalt mondani? (többi lent)

Figyelt kérdés
Olyan oldalakat illetve programokat keresek, mint például a megasync. Nem tudom miért, de valamilyen oknál fogva ezzel a programmal a pár kilobyte/másodperc letöltés helyett (igen nagyon lassú az internetünk) átlagosan 1,5 megabyte/másodperccel töltött le. Ezt a programot nagy fájlok letöltéséhez használtam, a szinkronizációnál kicsit trükköztem és korlátlanul tölthettem le bármennyit a lassú netünkhöz képest nagyon gyorsan. Csakhogy most valamit beletettek, és ha nincs "Lite","PRO I", "PRO II" vagy "PRO III" előfizetésem akkor valamennyi időn belül csak keveset tudok letölteni és utána várni kell néha 8 de akár több órát is hogy folytatni tudja, és utána is csak keveset tölt, tehát nagy 40 gigás fájloknál többször megállítja és várakoztat. Ezt nem tudtam sehogy se megkerülni és ha máshonnan töltök le akkor például 1 óra helyett 300 órát kellene várnom :/ Ha tudtok ilyen "gyorsan letöltő" programot vagy esetleg olyan oldalt ahonnan gyorsan letöltődik a fájl, kérlek írjátok le. A hasznos válaszokat előre is köszönöm!

2016. nov. 26. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Hm, 40GB gyors tárhelyet SENKI nem fog ingyen adni..
2016. dec. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!