Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tud csatlakozni a...

Miért nem tud csatlakozni a DVR külső hálózaton?

Figyelt kérdés

Adott egy dvr kamera egység 4 db kamerával.

Helyi hálózaton működik a mobilos appban viszont külső hálózaton nem csatlakozik.


Amit próbáltam:

-Routerben portátengedés


192.168.1.200 port 80

192.168.1.200 port 90

192.168.1.200 port 6036


-Routerben Upnp bekapcsolva, hogy aminek még kell magától átengedje.


Router típusa: TP-LINK AC1750


Előtte egy: TP-LINK TL-WR1043ND router volt a hálózaton azzal ment, most már azzal se megy.


Amit még próbáltam hátha:


IP címre DMZ-t rakni, routert bridge módba tenni, DDNS el megoldani.


Miért nem csatlakozhat? Pedig a wan ip van neki megadva. Netán a Pr-Telecom lenne a ludas?

A router előtt közvetlen a kábel modem van ami egy hagyományos Thomson modem, csak a log-ot lehet nézni rajta semmi más lehetőség nincs.



Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. nov. 29. 11:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ami feltűnt az az hogy nem .200-as a dvr ip-je hanem 192.168.0.25-ös. Itt találtam: [link] 5.6 Network Configuration 27.oldal.
2016. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Az én hikvision dvr-emen csak a dhcp-ből kell a pipát kiszednem (meg egy ddns címet kreálni de asusnak van saját ddns-se szval az se kell), ha rákapcsolok a nat fülre az aktív és kész upnp-n. A routerben asus esetében a "booth"-ra teszem a 80-as portot, tplinknél meg kell csinálni asszem tcp és udp-vel is és így hozzáadni a kettőt.
2016. dec. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálom vissza állítani alapra a dvrt mert aki előttem csinálta a másik routerhez átírta 1.200 ra a végét én ehhez átírtam 0.200 ra de lehet hogy pont ez a gond. Köszönöm megírom mik a fejlemények.
2016. dec. 1. 16:40
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem van egy tplink routerem ami alapból 0.1-es de a dvr-em meg 1.248 így a routert kellett hozzá alakítanom, átírnom hogy 1.1-es legyen és kezelje, de a dvr-t nem írtam volna át.
2016. dec. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Meg van mi volt a gond. Beszéltem egy sráccal aki ilyenekkel foglalkozik. Azt mondta mindent jól állítottunk be de nézzünk át mindent újra. Megtaláltam mia gond. A DDNS ami be lett állítva a dvr ben ugyan még él csak nem azzal az ip címmel ami nekünk kéne.

A dinamikus ip miatt ip vel el se érném ugye de így a ddns el se...

Megpróbálunk egy új ddns-t regisztrálni hátha az megoldja mivel átírni sehogy se lehet ezt az autoddns es címet. :/

2016. dec. 2. 13:11
 16/17 anonim ***** válasza:

Az enyémnél nem használom a dvr saját ddns-ét, volt egy fizetős dynddns de elfelejtettem a belépőt így az kilőve, de szerencsére az asusnak van saját szervere azt használom most hozzá. ddns neved ide.asuscomm.com és müxik, de a sajátja is jó. Nálam a dvr ip-je mindég 1.248 de nem ismerem más dvr-ek szoftvereit így a sajátomból tudtam meríteni. Akkor most jó?

Itt van pl egy: [link] ez egy évre van, de van olcsóbb is ennél pedig ez se sok.

2016. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

A ddns volt a gond már működik, a gyári ddns es ingyenes.

Köszönöm a türelmeteket és a segítséget. :)

2016. dec. 2. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!