Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A G-Portál miért lett ennyire...

A G-Portál miért lett ennyire halott?

Figyelt kérdés

Már a superuser sem válaszol a portálépítéssel kapcsolatban feltett kérdésemre, 1 hónap után! Emlékszem, még 2010 előtt rendkívül aktív volt a G-Portál körüli közösség. A superuser is 1 nap alatt válaszolt minden feltett kérdésre.

Mostanra meg... Csont és bőr, halott az egész oldal. Vajon mi történt a G-Portállal, hogy idáig fajult az egész oldal? Mintha 2009–2010 tájékán kezdett volna minden elromolni.



2016. nov. 29. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Ami mindennel történik előbb-utóbb - kiöregedett, már senki nem használja.
2016. nov. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Google is ilyen, megszüntette a Panoramiot.
2016. dec. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Felnőttem, így már nem használom, más hobbijaim lettek. Minden barátom így van vele.
2016. dec. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Elhíresztelték, hogy nem ismeri a kódokat. Igaz, hogy az egész oldal személyre szabható minden féle CSS-el és Scripttel, de elterjedt, sokan bele sem vágtak.

2. Sok a szemét. Értem úgy... Most őszintén, van olyan kategória, ahol hack akármivel megugrott a látogató száma egy olyan oldalnak, amin semmi tartalom, ráadásul egy előre beállított sablon kinézet van. Azt hihetné az ember, hogy top1, és ez a legjobb. Kedvromboló.

3. Az adminok leléptek. A régi SuperUser folyamatosan tartotta a communityt, ez a mostani meg még a frissítéseket sem posztolja ki. Halottnak a csók...

4. Sok a hasonló oldal. 10 éve ingyenesként volt az eoldal, a mlap és a gp. Mostmár rengeteg hasonló oldallétrehozós van. Még a WP-nek is van ingyenes felülete, bár szerintem az maga a katasztrófa. Még az eoldal kezdőkorszakában is szerkeszthetőbb/kódbarátabb volt.

5. A mai fiatalok nem weboldalt készítenek, hanem youtuberek. Anno sok volt a blog, most sok a vlog. A régimotorosok dolgoznak, fizetős vagy semmilyen oldaluk nincs.

Bár mára már hihetetlen sokat fejlődött a GP, sajnos nincs aki kihasználná. Hiába ismer minden kódot, az új felhasználók nem tudnak kódot írni, a szerkesztők akik anno nekem is segítettet leléptek. PL. engem a Lindadesing szerkesztője segített ki sokszor, ha valami fatálisat elírtam egy script-ben. Ma már megy egyedül, de kétlem, hogy egy kezdő képes rá. Az alap kinézetek meg kuka.

2021. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!