Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Alapértelmezett böngésző? (Win10)

Alapértelmezett böngésző? (Win10)

Figyelt kérdés

Nos igen az a problémám hogy nem tudom a Google Chrome-ot alapértelmezetté tenni.Mindig a Microsoft Edge az alapértelmezett.A beállításoknál sem tudom megváltoztatni mindig az Edge marad miután beállítottam a Chrome-ot de nem ír ki semmit.Ha esetleg kell az Origo Szoftverbázis-ról töltöttem le a Chrome-ot.A tűzrókát azért nem mert angol a magyar verzát pedig nem engedte:(

Ha valaki tudja hogy oldjam meg előre köszi!



2016. nov. 29. 16:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Edge (internet explorernél jobb)
2016. nov. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom... én alapból nem töltöttem volna onnan le.

[link]

Ez sokkal biztosabb. (vírus és egyéb mellék program így 100% nem kerül a gépedre vele)

Bár a problémát még nem feltétlen oldotta meg.

Próbáld Chrome->beállítások aztán alul alapértelmezett böngészőként beállítani, vagy bal alul tálcán kereső-> írd be: alapértelmezett-> katt az alapértelmezett programokra és a webböngészőnél állítsd be a chromot


Be kéne neki állítania, jogtiszta egyébként a windows?

2016. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
google chrome-t nem valami random oldalról kell leszedni hanem a készítő oldaláról.
2016. nov. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igen jogtiszta a Win
2016. nov. 29. 19:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Mozilla nagy biztonsági frissitése miatt vannak zűrök. Én is ezzel szenvedtem, nem találtam sehol magyart. Ez működött.

[link]

Aztán nem tudtam semmilyen Kiegészítőt letölteni, hibát jelzett. Mint kiderült, ennek az az oka, hogy az SSL/TLS titkosítás miatt nem tudott a gép védelme beleépülni a böngészőbe. Eset, Bitdefender és más vírusírtók esetében a hibaüzenet után egy link van, abban a megoldás. Esetét tudom, de ha particonált a Windows, akkor mind a két fiókban le kell ezt játszani.

2016. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2016. nov. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
2016. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából mikor rákeresek hogy alapértelmezett programok és megnyílik a gépház letekerek és ott az alapértelmezett böngésző beállítás...ez így mind szép és jó de mikor kiválasztom a Chrome-ot és rákattintok nem történik semmi egy szürke + jel van ami elötte is volt.
2016. nov. 29. 21:29
 9/14 A kérdező kommentje:
Amugy mind az origo szoftverbázisról töltöttünk le ilyen progikat nem volt velük gond(vírus terén se meg egyéb más programok terén se)
2016. nov. 29. 21:34
 10/14 anonim ***** válasza:
origo nem megbízható és elavult is nem hinném hogy olyan nehéz lenne begépelni a googleba a program nevét amit keresel és letölteni onnan ahonnan származik.
2016. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!