Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Indavideo.hu oldalról mi a...

Indavideo.hu oldalról mi a véleményetek, érdemes oda feltölteni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam feltölteném a kedvenc filmjeimet, videóklippeket, miegymást. Vajon érdemes? Sokan megnézik majd? Vagy inkább maradjak a youtube-nál? Onnét viszont hamar letörlik ha copyright claim érkezik! :O

2016. dec. 2. 03:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Technikai értelemben nagyon elmaradott a "nagyoktól". Rossz minőségben, kis felbontáson tárolja a videókat, még mindig Flash-t használ stb. Annyi előnye viszont van, hogy emiatt nincs a figyelem középpontjában, és kevésbé szigorú a jogvédett tartalmakat illetően. Sokan néznek ott sorozatokat, filmeket stb.


Használd azt, ami az igényeidet legjobban kielégíti. Ha nézettséget keresel, azt nem itt fogod megtalálni, hiszen pici ország vagyunk, és rengeteg a számítástechnikai analfabéta, akik egyáltalán nem használnak internetet. Nagy nézettséghez a külföldi nagyokat célozd, és olyan tartalommal, amit világszerte nézni fognak.

2016. dec. 2. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem, engem kimondottan csak magyar videómegosztó érdekelt volna, és azt gondoltam hogy ez az indavideó lehet a legjobb ezek közül. Illetve legnagyobb a tagságát tekintve. Melyik lehet akkor nagyobb nála, videa.hu?
2016. dec. 4. 01:47
 3/3 anonim ***** válasza:
Indavidiről is letörlik, ne kísérletez vele....
2018. ápr. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!