Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hirtelen sok pénzt kaptam...

Hirtelen sok pénzt kaptam AdSensen. Nem lesz baj?

Figyelt kérdés
Ez a sok pénz 3000 Ft :) Tekintve azt, hogy ezt 1 nap alatt kaptam és ennyit normál esetben 1 hónap alatt kapok, már mindjárt más. A statisztikákat nézve egyáltalán nem volt sok kattintásom/megtekintésem. Kicsit félek, hogy meg fog gyanúsítani a Google, hogy csaltam. Valahol utána lehet járni, hogy ez mégis honnan van?

2016. dec. 3. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Le fogják vonni vagy másnapra, vagy ha már a számlán jóváírták, akkor meg a kifizetés hónapjának első hetében felülvizsgálják és levonják.


Vagy legális forgalomból volt és akkor megkapod. Hidd el 10usd nem olyan nagy pénz, hogy emiatt büntessenek. Csak akkor büntetnek, ha gyanús kattintást észlelnek.

2016. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De meg tudod nézni, hogy milyen forgalomból volt, melyik oldaladon, domain-en belül melyik oldalra jött kattintás, és ne felejtsd el, hogy hónap végén jobban fizető hirdetések töltődnek be és itt volt a Black Friday amikor sokan hirdetnek és itt a Karácsony amikor jobb hirdetések mennek, meg lehet felkapták az egyik például cikked vagy ha Youtube akkor youtube videód.
2016. dec. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Dec 1-én kaptam, viszont másnap már csak 190Ft-ot, ma pedig 80Ft-ot.

Az AdSense azt írja eddig 55 kattintás, 1294 megtekintés ebben a hónapban. Múlt hónapban 4900Ft-ot írt összesen 600 kattintással és 16ezer megtekintéssel. Szerintem valami nem oké :( De ha azt mondod ennyi miatt nem lesz baj akkor nem aggódok. Köszönöm a segítséget!

2016. dec. 3. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha november 30-án kaptál sok kattintást, nézettséget, akkor az már a decemberi számládon rajta lesz, tehát az első héten dec 7-ig ellenőrzik, és akkor utána nézd meg az egyenleged. Ha rajta lesz az a 3000Ft amit azon a napon kaptál, akkor nincs gond. Ha nem adták hozzá, akkor levonták érvénytelen kattintás miatt. Egy hetet várj.


Viszont ha Dec. 1-én volt ez a pénz, akkor meg majd januárban lesz esedékes.

2016. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi megtekintésed van egy hónap alatt? Illetve hány százalékos a CTR-ed? Továbbá a CPC-d az mennyi?
2016. dec. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Múlt hónapban (november) 20.155 YouTube megtekintésem volt.


E hónapban (december):

CPC: 35,03 Ft

CTR: 4,33%

Eddigi megtekintés: 1208

2016. dec. 5. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!