Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Probléma az Upstream-el?

Probléma az Upstream-el?

Figyelt kérdés
Már hetek óta szakadozik a feltöltés (igen, csak a feltöltés). Onnan lehet észrevenni, hogy internetes játékokban pár másodpercig nem lehet mozogni, viszont az ellenfél és a csapattársaim mozognak. Utána néztem és elvileg az Upstream Power level lehet magas. Megnéztem a modemet, de nem találtam meg, hanem Line Attenuation-t találtam, ahol 60 dbm felett volt az érték és pár forumon azt írták, hogy az már rossz. Ezen lehetne javítani? ZTE modemem van és telekom internet (30/5 mbit).

2016. dec. 3. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezen csak központilag tudnak javítani. Jelentsd hibára.
2016. dec. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Érdeklődtünk, az egyik szerelő azt mondta, hogy rossz kábel lett bekötve, aki meg megcsinálni jött, az meg azt mondta, hogy jó a kábel. Magyarul szarnak az egészre.
2016. dec. 12. 16:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Kétszer voltak kint, azóta nem merült fel hiba.
2017. jan. 8. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!