Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem indulnak el az nCore-os...

LNX36R kérdése:

Nem indulnak el az nCore-os torrentek az összes többi közbülső oldalról viszont igen s nem tudom mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Windows 10 64bites a rendszer s Bittorent 7.9.9-et használok. Ez a probléma csak az én gépemen áll fenn a szobatársamén simán működik (ugyanazt a netet használjuk).

#nCore #Torrent #nem működik a torrent #nem indul el a letöltés
2016. nov. 23. 13:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Próbáld meg másik klienssel, más oka nem nagyon lehet szerintem. (A többi torrentnél egyébként működik rendesen a le/feltöltés is?)

BitTorrrentből a 7.5.0-öt ajánlják


"• BitTorrent 7.2.1, 7.5.0

• btgdaemon 0.9.x

• btpd 0.13

• Enhanced CTorrent (dnh3.2)

• libtorrent 0.12.6 (rTorrent 0.8.6)

• uTorrent for Windows 2.2.1, 3.1.3 (illetve minden újabb stabil kiadás)

• uTorrent for MAC 1.5.11 (illetve minden újabb stabil kiadás)"



Ezt meg csak így megjegyzem, ha esetleg nem tudnátok róla:

"Egy IP címről lehet több hozzáférést is használni, de csak abban az esetben, ha minden felhasználó külön gépről teszi azt meg (minden felhasználónak jeleznie kell ezt a félreértések elkerülése végett, melyet a Profil menü > Beállítások > Extra résznél az Üzenet a Staffnak boxba írva tehettek meg - ezen jelzés elmulasztása szintén a felhasználói fiókok elvesztését eredményezheti)."

2016. nov. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam, sehogy se működik.
2016. dec. 18. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!