Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ncore-ról kitiltanak, ha...

Ncore-ról kitiltanak, ha ugyanazon a gépen egy felhasználóból töltök, de néha be szoktam lépni egy másik felhasználóba is?

Figyelt kérdés
Csak az egyikről töltök, a másikba ritkán szoktam belépni, de arról soha nem töltöttem még torrentet(csak érdekel, hogy az ismerősöm miket tölt le, azért lépek be hébe-hóba).
2016. dec. 8. 12:31
 1/4 anonim válasza:
Igen. Mindkettőt tiltják...
2016. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szabályzatot olvasd el, világosan kiderül belőle, mi a helyzet ilyenkor. Az ismerőseid le és feltöltéseit meg láthatod a profiljában, nem kell belépni hozzá...
2016. dec. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Warnt adnak vagy törlik a profilokat?


És ha többet nem lépek be akkor is tiltanak? Csak pár alkalom volt.

2016. dec. 8. 12:47
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy komolyabban ellenőriznék... már volt, hogy az öcsém acc-jával beléptem, hogy ne legyen inaktív, miközben töltöttem a sajátommal, olyan is volt, hogy egyszerre több országból voltam belépve (otthon ment a NAS, miközben utaztam valahova külföldön).


Tudnának szívózni a szabályzat betartatásával, de szerintem se kapacitásuk erre, se értelme sincs túl sok... amíg nem csinálsz valami nagyon kirívó dolgot, addig szerintem békén hagynak.

2016. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!