Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem látom a hozzászóláso...

Sylvain kérdése:

Miért nem látom a hozzászólásomat egy youtube videóhoz, ha kiléptem a felhasználó fiókomból, vagy más fiókban nyitom ki az adott videót?

Figyelt kérdés

2016. dec. 10. 17:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Ha kiléptem a fiókomból a videónál mutatja, hogy több hozzászólás van, a jelen esetben 31, de én csak vagy 15-öt látok, és azok között nincs ott a hozzászólásom. Ez azt jelenti, hogy más sem látja a hozzászólásomat?
2016. dec. 10. 17:53
 2/3 anonim válasza:
Nem private a bejegyzes? az biztos hogy már nem ido szerint sorba jeleníti meg hanem legelol a legtobb lajk azthiszem
2016. dec. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem privát, egy videó alá írtam hozzászólásként. A videó alatt írta, hogy összesen 31 hozzászólás van, de csak 15 volt látható, és a több 16-ot nem lehetett sehogyan sem megtekinteni. Még a "31 hozzászólás" betűire is ráklikkeltem, de az nem volt link. Ez máskor is előfordult már...
2016. dec. 13. 08:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!