Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Már nagyon idegesítenek a...

Már nagyon idegesítenek a youtube reklámok. Hogyan tudom őket letiltani andoroidon?

Figyelt kérdés
Azért nem nézek tv-t sem mert ott is állandóan a retkes reklámok mennek...a youtubeon eddig nem volt ennyi reklám mint az utóbbi 1-2 hónapban! Régebben kb minden 10. videó előtt volt reklám, most meg már minden 2.-3. előtt van!!! Vannak már olyanok is amiket már nem lehet ki skippelni, végig kell nézni az az 1-2 percet...van rá valamilyen program amivel ezeket el tudom tűntetni vagy ilyesmi?
2016. dec. 10. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Iosen a protub, androidon nem tudom. Pcn chrome alatt a magic actions for youtube plugin.
2016. dec. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Furcsa módon ebben is a Google a baratod. Keress rá a adblock for youtube on android kifejezésre. Ha nem vagy geek/nem rootolod a telefonod, felejtsd el a blokkolást, mert az android a blokkolásban NEM baratod, hiaba Google termék.
2016. dec. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!