Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha ennyi miatt tiltott el a...

Ha ennyi miatt tiltott el a Facebook az üzenetküldéstől - elvileg ideiglenesen -, akkor mikor oldják fel a tiltást? (több lent)

Figyelt kérdés

Annyi a lényeg, hogy barátnőmmel beszélgettünk a babákról, és akkor mondta, hogy neki az ázsia kisbabák annyira tetszenek. Küldtem neki egy cuki mondgol babát, aztán meg egy kevésbé cuki kínait (na jó, aranyos, csak poénból küldtem, mert kis duckó :D [link] és a facebook szerint én ezzel a képpel megsértettem valamelyik szabályt.

Mivel telóról voltam észre sem vettem kicsiben, hogy ott a micsodája, de amúgymeg ki van alapból pixelesítve, tehát nem értem, most ez miért baj....


Szerintetek van rá esélyem, hogy csak egy 24 órás zárlatról van szó? Nem írja sehol, hogy mit jelent ez az "ideiglenes" szó...

Egyébként az eset ma 15:18 perckor történt.


Maga az oldal elérhető, hírfolyamot tudom olvasni, üziket megkapom, csak hát elég rossz, hogy nem tudok válaszolni (az már a legkevesebb, hogy lájkolni meg hozzászólni sem, de azért az üzenet funkció hát eléggé hiányzik..)


Köszönöm zépen előre is a válaszokat! :)



2016. dec. 10. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:

Itt sem nyitja meg a linket...

[link]

Itt ha nektek is úgy van, akkor 6. sor gépen, de amúgy a kis duci kínai baba, zöld nadrág a háttérben....

2016. dec. 10. 20:44
 2/4 A kérdező kommentje:
Oda is pörgeti magától.
2016. dec. 10. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Lool
2016. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm az értékes hozzászólást xD
2016. dec. 11. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!