Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook kérdés, melyik...

Facebook kérdés, melyik személyesebb, jobb? Üzenőfal, vagy üzenet?

Figyelt kérdés

Tudom,nem ott kell élni az életet,stb.Nem vagyok fiatal,és természetesen a család stb, személesen, sms,telefonban köszönt névnapomon,születésnapomon.


Nagy gáz ha a közvetlen kolléganőim közül csak páran köszöntöttek a facen?A többiek utálnak, azért nem írtak?


a másik, van aki az üzenőfalamra írt,van aki üzenetben köszöntött.Aki ott ír,az nem akarja, hogy más is lássa,azért ír ott, vagy ellenkezőleg, pont azért,mert ott személyesebb?

Bevallom, én az üzenőfalon köszöntöm, akit akarok..


Lehetőleg értelmes segítő választ várok, nem beszólogatást...Köszi.


2016. dec. 12. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi először is. Az emberek nagy százaléka le se szarja, ha a FB emlékeztet, hogy ennek és ennek van a születésnapja. Gondosabban megtervezve a képeslap a fontosabb, de ha nem tudják a címedet, akkor marad az sms, FB, üzenet. Üzenet a legszemélyesebb az internet világában.
2016. dec. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nevnap eseten is?

Az uzenofalon rengeteg olyan ember koszontott,aki csak tavolabbi ismeros,de munkatars alig,...inkabb uzenetben..

2016. dec. 13. 04:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Nézd a legőszintébb és legemberibb munkatársak körében a személyes felköszöntés. Névnapod annyira nem szoktak ünnepelni. Ezért is van az, hogy nem köszöntenek fel névnapodkor. Most elnézést ha sértő lesz, de pl engem nem érdekel kinek mikor van a névnapja, téged te érdekeljen. A születésnap viszont fontos, én meg szoktak őket köszönteni személyesen, akivel nem találkozok az FB üzit kap tőlem.
2016. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sokmindent akarsz megfejteni :))

A szulinap altalaban nagyobb hangsuly talan, ? :) De szerintem orulj annak, ha irnak neked akar emailban, vagy epp az uzi faladra, ok, ertem te arra gondolsz, h bizonyos holgyek (munkatarsak) nem irtak sehova sem. De lehet elfelejtettek, vagy barmi lehetett. En azt gondolom, attol meg nem utalnak teged, emiatt :))

2016. dec. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, es igen! Az uzenet sokkal szemelyesebb szerintem! Sokszor irok en is ott, es nem eppen az uzi falon, mert epp nem akarom, hogy millioan lassak, h en is koszontottem az illetot, de megis megtettem szemelyesen uzenetben :)
2016. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Na pont ez az!!!

Erre gondoltam.

Es miert nem akarjak,akarod,h mas is lassa??

2016. dec. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!