Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ettől még fog működni?

Ettől még fog működni?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy routert. Digi netem van, 100/50-es.

A szolgáltató oldalán láttam, milyen router szükséges, 50 nm2-ig. Viszont azt a típust, nem találtam meg sehol.(TP-LINK TL-WR842N).Hasonlót találtam az Extreme digitálnál, de egy számjegy eltéréssel: TP-LINK TL-WR841N . Ha ezt veszem meg, ettől még működhet?Fogom tudni használni?Köszönöm előre is a segítséget! :)



2016. dec. 13. 08:51
 1/3 P.O.C. ***** válasza:

Nem a típust kell nézni, hanem a teljesítményt és a teszteket.

Ki tudja mikor, és ki csinálta azt az ajánlást, lehet már rég nem gyártják az a típust.


Az egyébként pont nem jó. 100/50 -eshez én már gigabites routert vennék, ki tudja hova emelik a jövőben a sávszélességet.

2016. dec. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne vegyél ilyen olcsó, gagyi routert. Kezdjük ott, hogy ez 100Mbit-es, tehát NEM fogja tudni kihasználni a teljes sávszélességet. Másrészt ez nem fog rendesen belőni egy lakást. Ha a szobába teszed, a konyhában már nem lesz normális wifi térerő.

Nekem szintén Digi 100/50-hez egy TP-Link TL-WR1043ND van. Ez már gigabites, kihasználja a teljes sávszélt és van elég ereje, hogy az egyész lakást belője wifivel. Plusz tudsz rá kötni USB merevlemezt vagy nyomtatót.

2016. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget.:) Amit a második kedves válaszoló írt, szerintem az lesz a nyerő.:D Elvileg kaphatok a Diginél Euronicsba szóló kupont hozzá, de lehet párom veszi meg :D
2016. dec. 14. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!