Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplapba el füstölt egy vga...

Alaplapba el füstölt egy vga kártya! A foglalatba úgy tűnik bele égett! Ettől még az alaplapom működni fog rendesen? Ha használom integrált vga-val?

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez csak próbával fog kiderülni ! Senki nem tudhatja , hogy egy ilyen balesetnél mi sérül ! Le kell tesztelni . Lehet , hogy a lap is kuka .
2012. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 cipi8 ***** válasza:
Hát az okot kéne tudni hogy miért sült bele hogy a VGA volt sz*r vagy az alaplap miatt vagy a táp miatt égett el szerencsétlen. Én nem merném továbbra is az a lapot vagy tápot használni amíg nem tudom a hiba pontos hátterét, mert így a többi hardvered is veszélyben lehet pl. HDD, Proci, stb.
2012. máj. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez már 3 hónapja volt ez a dolog! Azóta rendesen megy alaplapi vga-val!! Csak az sajna 69mb! És én szeretek kisebb játékokkal játszani de azzal így nem lehet!Mit tegyek????
2012. máj. 4. 08:10
 4/5 anonim ***** válasza:
A rendszermemóriából tudsz még a karihoz rendelni , úgy talán jó lesz a kisebb játékokhoz .
2012. máj. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hiába adsz neki több memeóriát , ugyan ugy gyenge lesz!! Nézz valami olcsó kártyát :)

Milyen kártya volt a gépedben ? :P

2013. márc. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!