Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hátrányt jelenthet állás...

Hátrányt jelenthet állás ügyileg ha nincs Facebook fiókom?

Figyelt kérdés
Azt hallom egyre gyakrabban, hogy munkahelyeken utána szoktak nézni az ember Facebook oldalának, de nekem nincs, mert sosem tartottam jó dolognak valamiért. Ebből lehet hátrányom akár egy állásinterjún, hogy nincsen Facebookom? Ha esetleg megkérdik miért nincs, arra vajon mit ildomos válaszolni?

2016. dec. 13. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha bárhol is alapkövetelmény lenne a facebook regisztráció, akkor érdemesebb eleve messzire elkerülni az ilyen munkahelyeket.
2016. dec. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Eleve felejtős az a munkahely, ahol ilyet bekérnek. Semmi közük hozzá.
2016. dec. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerimtem nem hátrány.
2016. dec. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 RED_Den válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Szerintem ha nincs az nem lehet baj, sőt. Inkább csak jobb.

Ha pedig megkérdezik , hogy miért(nem fogják) akkor csak azt kell mondani amit a kérdésedben is leírtál: nem tartod fontosnak.

2016. dec. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van Facebook profilom, de így sem szeretnék olyan munkahelyre bekerülni, ahol ez egyáltalán szempont.

Én úgy gondolom, hogy a Facebook profil az bőven a privát szféra, és ahhoz mondjuk a munkáltatónak semmi köze. Annak nézegetése kb. olyan, mint ha az ablakomon leskelődne, hogy mit csinálok otthon. Épp ezért be is állítottam, hogy idegenek gyakorlatilag semmit ne lássanak a profilomból.

2016. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Inkább előny!
2016. dec. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!