Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Youtube-n már van nekem...

Zmalatinsky kérdése:

Ha Youtube-n már van nekem egy kevés bevételem, azt hogy tudom átkonvertálni az AdSense fiókomba, vagy ez hogy működik?

Figyelt kérdés
Youtube, Fizetés

2016. dec. 13. 18:25
 1/1 anonim válasza:
Ne agódd ha van adsensed es össze van kötve a youtubeval akkor minden rendben( csak akkor lehet beveteled hogyha össze van kötve). Ez egy automatikus folyamat minden hónap végéig amit megkeresel az az adsensen a masik hónap 12. vagy 15. napjaig jóváíródik. és ha utána pénzt is szeretnél a zsebedbe akkor meg egykét dolog van hátra. elöször is el kell érned a cím ellenőrzési limetet ami 2000Ft es akkor küldenek egy levelet egy kódal amit be kell irnod az adsenbe aminek a kiküdési ideje 2-4hét (énekem 2 hét után jött meg) és meg kell adnod a szamlaadataidat is ekkor jon egy kb 35Ft próbautalás. Ne agoddj amig nem igazolod visza a cimed egy piros csik lesz felül az adsensen hogy a kifizestes viszza tartva( addig is gyülik a penzed) es el kell érned a kifizetési limitet ami 20 000Ft ha egy honapon belül nem jön öszze akkor meglevő pénzed nem veszik el hanek attolodik a következő hónapra. Az adsense súgóban sok kérdésedre megtalalhatod a valaszt de en tömören leirtam. bocs a helyesirasi hibakért. ha valami segitsegre szorulsz vagy valamiien kerdesed van ezügyben batran irj privatban
2017. jan. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!