Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti miért írtok rá "xy"-ra ha...

Ti miért írtok rá "xy"-ra ha ismerősnek jelöl?

Figyelt kérdés
Általában én majdnem mindenkinek visszaigazolok..és ha nagyon bejön az illető ráírok hogy honnan ismerjük egymást? Direkt hogy el legyen kezdve a beszélgetés.. ha valaki nekem visszaigazolt es utána írt rám hogy honnan ismerjük egymást az jót jelent? (Egy suliba járunk de szerintem még nem nagyon látott) egy másik csaj is bejelölte de neki nem írt hogy honnan ismerik egymást csak visszaigazolt neki pedig ugyan úgy van vele is mint velem szerintem még nem is látta..szóval hogy rám írt az jó vagy inkább rossz?
2016. dec. 15. 18:38
 1/3 anonim válasza:
Szerinted? Igen jó
2016. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk az is számít, hogy mit írt. Ha az a tartalma, hogy "nekem csobogsz kicsi patak?", akkor az nem túl pozitív.
2016. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gábor_79 ***** válasza:
Lehet, hogy csak más hangulatban volt, mint egy nappal azelőtt.
2016. dec. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!