Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van ez? Elrejtette...

Bill25 kérdése:

Miért van ez? Elrejtette magát? . Még 1 kérdés, honnan tudhatom meg, hogy közeli ismerőse vagyok, vagy csak ismerőse, netán, át tett távolabbi ismerősnek? Van valami módszer, vagy trükk, hogy megtudjam? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne kérdésem, hogy beszélgetek egy csajjal facen, chaten általában 1p- t jelez, néha meg 2p 5p stb... de ha írunk egymásnak, zöld pötty. Na most elrejtette magát? ha igen, akkor miért zöldül ki, ha beszélgetünk, messengeren általában folyamatos 1 percet ír, még ha beszélgetünk is.

Előre is köszi, a normális válaszokat. :)


2016. dec. 11. 22:30
 1/2 |Orfeusz| ***** válasza:

A telefonján használja a messengert, ha pittyeg, akkor ébreszti fel a telefont. Amíg alvó állapotban van a telefon, 1-2-3-n perce elérhetőnek jelzi.


Az ismerős téma... Te szerintem nem láthatod, hogy nála melyik kategóriában vagy. De nem fogok utánajárni, mert totál felesleges, kevesen használják ezt a funkciót. A "közeli ismerős" csak annyira "jó", hogy minden tevékenységéről értesít téged. Nem jelent semmit, ne foglalkozz vele.


Ne az ilyen részletekben keresd azt, hogy milyen a kapcsolatotok, azt abból kell leszűrni, hogy mit mond.


Legközelebb kérlek próbálj meg tömörebb és jobban fogalmazott >>kérdést<< feltenni, ahol a címben tömören le van írva, hogy mit szeretnél megtudni. Megkönnyíti az életünket, ha csak arra kell rákattintanunk, amire tudjuk a választ. És kiírás előtt olvasd el még egyszer a kérdésedet, ahol nem teljesen tisztán fogalmazol, ott javítsd ki.

2016. dec. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, tömören a lényeg, hogy nem tudom, hogy elvan rejtve, vagy nincs? mert amint ir, megjelenik az online zöld pötty, majd később, megint 1 perc... stb... de ha messengeren beszélgetünk, nem facen, akkor ott mindig 1p van kiírva, kivéve, ha lelép 2-5-10p-t jelez.

remélem így érthetőbb, de olvastam már sokkal rosszabb fogalmazást, amire meg tucat szám jött a válasz. :)

2016. dec. 11. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!