Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az aliexpress.com internetes...

Az aliexpress.com internetes webáruházban milyen minőségű termékekre lehet számítani alacsony ár mellett?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy zsebórát, ami átszámolva forintra kb 2000 Ft-ba kerül, de ez ugye nyilván elég olcsónak számít, viszont a külső megjelenése meg a termékhez csatolt képek alapján szép. Mennyire lehet hinni ennek? Összehasonlítva az ebay-jel, melyik mondható megbízhatóbbnak?

Egyébként volt pont ugyanolyan zsebóra feleannyiért is, de pontosan azért rendeltem meg a drágábbat, mert 1000 Ft már tényleg túl olcsónak tűnik, de a termék tényleg pontosan ugyanúgy nézett ki.



2016. dec. 17. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Gagyi kínai, de meglepően jól is szuperálhatnak - vízállóságot meg ütés állás tesztet ne csinálj rajta. Ha digitális óra, azok jó ár érték arányba vannak. A manuálisak már rosszabbak szerintem. 1000 ft ide vagy oda általábban megéri, megbízható az aliexpress szerintem, de eddig csak 3x rendeltem.
2016. dec. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az aliexpressen és az ebayen is ugyan úgy emberek hirdetnek dolgokat. Ugyan úgy tudsz mind a kettőről vackot venni drágán és jót olcsón, de akár még át is verhetnek.
2016. dec. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 pinkpancser ***** válasza:
100%
Az ali nem webshop, hanem csak közvetít. Egyébként meg ha ugyanaz a termék akkor megveheted az olcsóbbat is, úgyis ugyanazt kapod. Ha pedig valami nem stimmel akkor majd reklamálsz és visszakéred a lóvét.
2016. dec. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor csak reménykedem hogy az árához képest jó minőségű legyen :D (Vagyis pontos legyen)

2016. dec. 17. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!