Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Alacsony CPU használat mellett...

Alacsony CPU használat mellett piszok lassú a lapotopom, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Tegnap este rájött a dög, hogy nem eredeti win7 fut rajta, ezért dirty windowsos daz loaderrel aktiváltam. Eddig ok, de újraindítás után rettenetesen lassú lett úgy, hogy a fizikai memória és a cpu használat majdnem nulla.

Akartam csinálni rendszer visszaállítást, de kiírta a nem tudom hányas hibát, amiről neten azt találtam, hogy vírusfertőzésre utal.

Ezért futtattam egy rendszer indításkori avastot, aztán egy kémprogram keresőt. Pár ártalmatlan fájlt találtak, ezeket töröltem. Még mindig baromi lassú. Megint akartam csinálni egy visszaállítást, de törlődött az összes múltbeli pont. Ilyen még sosem volt, mit csináljak? :(



2014. okt. 18. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Újra telepítés ezen már csak ez segít
2014. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért előtte még megpróbálom törölni a legutóbbi frissítéseket, hátha segít. Utána kezdődött az egész sz*r... :(
2014. okt. 18. 15:47
 3/3 anonim válasza:
próbálj meg letörölni a gépedröl pár olyan programot ami szerinted vírusos lehet meg olyat ami csak a helyet foglalja és nem használod
2014. okt. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!