Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges-e, hogy ha valaki...

Lehetséges-e, hogy ha valaki fel megy Deep Webre alvilági emberek megszerzik a adataidat és megkereshetnek?

Figyelt kérdés
Az ott fent lévő emberek nem félnek attól, hogy lelepleződhetnek?

2016. dec. 25. 20:24
 1/8 Füle Roland válasza:
41%
Ha pontosabban utána nézel youtubon meglátod! De amúgy igen csinálhatnak ilyet viszont nem feltétlen találnak meg max találkozót akarnak veled szervezni egy kamu Facebook segítségével vagy ehhez hasonló és innen saját fantáziádra bízom hogy ott mit csinálnak veled :)!
2016. dec. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát...

Én elsősorban az FBI-tól és testvérszerveitől félnék, ugyanis a Deep weben több oldalt is ők üzemeltetnek.

Ha esetleg tényleg van egy hátsókapu a Windowsban és/vagy a böngészőkben, akkor nem kizárt, hogy le tudják nyúlni az adataid anélkül is, hogy te megadnád. De ha nagyon akarnak, IP alapján is utánad tudnak járni. Kérdés, hogy mennyire akarnak.

2016. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ide is leírom hogy a processzorotoknak is van egy beleégetett "ip-címe" amit maximum csak el rejteni tudtok. Semmi több. Ha meg szarul csináljátok kuka.
2016. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mért kéne kidobni?
2016. dec. 28. 20:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert mit akarsz kezdeni egy nem működő procival?! :D
2017. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mért ne működne? Nincs olyan rossz ember aki tönkre tenné!
2017. jan. 2. 20:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Az előtte lévő vagyok. :D Ha le akarod rejteni a procidnak az ip-címét és valami elírsz akkor lesz kuka a procid. :D Érted?! :D
2017. jan. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem.
2017. jan. 2. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!