Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube hogyan számolja a...

A Youtube hogyan számolja a nézettséget? Részletek alább:

Figyelt kérdés
Tehát úgy értem, hogy egy eszközről ha egy valaki többször klikkel rá azt is mindig egy egy megtekintésnek számolja? Valamint ha én be vagyok jelentkezve a google fiókomba, az én megtekintésemet is számolja? Elnézést ha buta kérdés, már nem vagyok fiatal és nem értek ezekhez. A minap töltöttem fel valamit, és meglepett, hogy pár nap alatt elég nagy nézettséget ért el. Főleg, hogy csak pár embernek mutattam meg.
2016. dec. 27. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megnézed, sőt ha csak rákattintasz 10x az 10 megtekintés, persze nem frissül egyből. Ha be vagy jelentkezve, akkor is új megtekintésnek látja, sőtt, ha a saját videódat nézed meg, akkor is számolja. 301 megtekintés akkor van, amikor ellenőrzi a rendszer, hogy nem e történt csalás (ugyanarról az IP-ről sok megtekintés), ha ez történt akkor megáll 301-nél, ha nem, akkor kis idő után frissül.
2016. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-) Akkor ezek szerint valaki sokat nézegeti. Én is ránéztem párszor, de nem olyan sokszor. Ez csak azért fontos számomra, mert ezt konkrétan valakinek szántam, és úgy tűnt nem érdekli annyira, de lehet mégis. :-)Keresővel nem lehet megtalálni, csak az nézegetheti, akivel megosztottam.
2016. dec. 27. 15:43
 3/4 Komplikato ***** válasza:
Régen úgy számolta, hogy ahányszor ránéztél. Utána elkezdték eszköz alapján számolni. Jelenleg már úgy van, hogy ha pl. 5 eszközöd van, akkor bármelyikről megnézve csak egynek számít, sőt azt is megjegyzi hol tartottál és onnan folytatja akár másik eszközről is. Ja, meg van olyan is, hogy nagyon rövid videónál csak a végig nézést számítja, hosszabbaknál meg van egy minimum százalék amit megnézve számolja nézettségnek. Szerintem a videó nézettsége nem azon múlik, hogy TE hány embernek mutatod meg, hanem azon ők hányszor osztják azt meg a különböző felületeken (FB, G+, Twitter, stb.), nem?
2016. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De igen, ezt is figyelembe vettem, hogy én hány embernek mutattam, tehát azt a számot jóformán figyelembe sem veszem.
2016. dec. 28. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!