Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Twitter-t Magyarországon van...

Twitter-t Magyarországon van értelme használni? Vagy elég a Facebook?

Figyelt kérdés

Szinte minden ismerősöm fent van Facebook-on, viszont gondolkozom azon, hogy nyissak egy Twitter-fiókot.


Amerikában inkább a Twitter az elterjedt, nem?



2016. dec. 27. 23:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Magánembernek tök fölösleges. Cégek, híres emberek számára hasznos, akik rendszeresen egy közösséget információval kívánnak ellátni.
2016. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szerintem érdemes nyitni, ha bekerülsz egy közösségbe, pl 500 követőtől szerintem megéri, mert ott hallasz az emberekről, 140 karakterben bármit leírhatsz, részt vehetsz twitteres programokon, mint a twitter-karácsony és a szilveszteratwitteren, Leiner Laura állandóan kommunikál velünk, a sztárok könnyen elérhetőek, nekem olyan is volt, hogy amerikai kedvenc íróm lájkolta a tweetem róla.

Pozitív, hogy nem látod, hogy ki kivel ismerkedett őssze, mit lájkol, mire reagál, mint facebookon, hanem tökre diszkréten jelenik meg a tartalom a kezdőlapon.

A twitternép szerintem nem annyira lájkolós fajta, valamit sokan lájkolnak, valamit senki se.

És ez egyébként mikroblog típusú, tehát minibejelentkezéseket adsz magadról a tásaidnak/követőidnek.

Nekem bejött, a Face nekem túl pletykapáholy, ott mindent lãnak rólad.

Twitteren ha nem akarsz kitűnni, mint személy, könnyen lehetsz anonim is.

De ahogy gondolod, ez a felhasználói személyes élménytől függ, meg a közönségtől.

Meg kell tanulni használni, bá koránt sem olyan bonyolult, mint a Facebook

2017. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!