Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi az értelme a Facebook-nak?...

Mi az értelme a Facebook-nak? Szerintem egy nagy átverés!

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 16:14
 1/7 anonim ***** válasza:

kapcsolattartás a rokonokkal, barátokkal.


Én pl (mint diák) sok mindent azon keresztül el tudok intézni. Fájlokat küldök-fogadok rajta (főként hf segítségek és megoldások), az osztálynak külön csoportja van, ahová az oszi írhatja a fontosabb dolgokat, illetve 1-2 távoli ismerősömmel is tudom tartani a kapcsolatot. Mindemellett persze akkor működik jól, ha tudod felelősségteljesen használni.


Te hol látod benne az átverést?


Amúgy én nekem eléggé sok dolgot adott a fb. Mióta beállítottam rajta 1-2 dolgot olyan hirdetések jelennek meg amelyek kapcsolódnak az érdeklődési körömhöz. Nálam ilyen nyelvtanulással kapcsolatos tippek jönnek fel hirdetésként, külföldi egyetemek, pályázható ösztöndíjak, versenyek.

2016. dec. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Átverés ? Mégis melyik része ?
2016. dec. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Állandóan figyelik, hogy mit mondok! Én 2 hónapig voltam rajta, de elég volt belőle!
2016. dec. 28. 17:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én elítélem az egészet. Unatkozó bohócok klubja. Dicsekvő pletykarovat!Kapcsolattartásra ott a telefon meg fel kell emelni a seggünket ,és el kell menni a haverhoz meg a családhoz!
2016. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Régen sem volt még is boldogok voltunk!
2016. dec. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

#3-as, és mindenki más. "Állandóan figyelik mit mondok..."


-_-


Van mit titkolnod? Nyilván bankszámlaadatokat nem ott fogsz megadni. Az hogy most áthívod a haverodat egy sörre, vagy beszélsz vele 2 szót, a kutyát nem érdekli.


Önmutogatók helye...


Mert mindenki aki a facebookon rajta van önmutogató egoista. Ha ilyen ismerőseid vannak, akkor bizony rossz körökben mozogsz. Nálam egy ismerősöm sem csinál ilyet.


Ott a telefon meg kell emelni.


Mert a telefont nem hallgatják le....


Nyilván kedves válaszoló nem hallott még az NSA lehallgatási botrányáról, és Edward Snowdenről sem, aki felfedte, hogy az NSA mindent lehallgat, és eltárol....


- Régen sem volt facebook, mégis boldogok voltunk -.


Régen nem volt internet és mégis boldoguk voltunk.... Ez kb ezzel a mondattal jelentett egyet.


Aki nem akarja, ne használja a facebookot.


Ha meg valaki azt mondja, hogy minden facebook user önmutogató egoista, az olyan mintha azt mondanám, hogy minden szőke nő h*lye.


Mert megnézik mit írsz a chaten a haveroknak....


A telefonokat meg mindenhol lehallgatják.


Nem akarok megbántani senkit, de tessék utánanézni a dolgoknak.


Szép estét! ;)

2016. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem egy beszélgetés sokkal többet ér!
2016. dec. 29. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!