Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet az, hogy az...

Mitől lehet az, hogy az internetkapcsolat kb.10 percenként megszakad és csak akkor lesz újra normális, ha ki-, majd visszakapcsolom a routert?

Figyelt kérdés
UPC 60 megás netem van, és a probléma az, hogy kb. 10 percenként, néha gyakrabban, héna ritkábban egyszerűen megszakad. Böngészés közben ergyszer csak azt veszem észre, hogy semmilyen oldal nem töltődik be, Chrome kiírja, hogy távoli kiszolgáló nem érhető el, vagy megszakadt a kapcsolat, hoppás hibaüzenet, stb... :D Ha nem indítom újra akkor van hogy akár egész nap nem jó a net. A router és a modem egybe van építve (nem tudom ez miért jó), minden világít rajta, tehát elvileg kéne lennie internetnek. A probléma biztos, hogy nem az én gépemmel van mivel egy laptop is van csatlakoztatva rá (wifivel) és azon is megszakad a kapcsolat. Kb. 2-3 hónapja kezdődött ez az egész, de mostanra már tényleg teljesen használhatatlan.

2014. jún. 17. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:

miért nem szűkíted le a kört ,a hiba lehetőségeket ?

-egy kölcsön routerrel rögtön kiderülne,hogy mi a rossz ,

2014. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Leírtam hogy a modem meg a router egybe van építve egy ilyen cucc: [link] nem tudok így routert cserélni.
2014. jún. 17. 21:03
 3/3 nócikaa válasza:
hát akkor az eszköz a rossz mindenképp ... nem is kérdés
2014. jún. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!