Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy találjam meg ezt a...

Hogy találjam meg ezt a videót? Sos

Figyelt kérdés
a segítségeteket kérném. a tánctanárunk mutatott nekünk egy MJ összeállítást ahol 3 percben összefoglal vagy 15 MJ számot. nem tudjuk elérni a tanárt és megszeretnénk találni a videót de sehogy nem találom a neten. annyit tudok róla hogy az elején amikor beindul a black or white-tal kezdődik. ha valaki jártas az ilyenekben az legyen szíves segítsen. ezer meg ezer videót láttam már vele kapcsolatban de azt még soha.

2016. dec. 28. 20:35
 1/4 anonim válasza:
Az a gond hogy tényleg ezer meg ezer ilyen összeállítás létezik és eközül a rengeteg összeállítás közül a tanárnőtök kiválasztott egyet és megmutatta nektek. Azt az egyet megtalálni olyan mint tűt keresni a szénakazalban nagyjából.
2016. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen sajnos, csakhogy még hasonlót sem találtam csak remixeket. abban viszont pár másodpercenkét váltakoznak a dalok esetleg egy kis effekttel hogy ne legyen fura de ennyi. és sehol nem találok ilyet :(
2016. dec. 29. 23:00
 3/4 A kérdező kommentje:
vagy ha nem is keresni, de ha valaki ismeri azt a videót az linkeljen legyen szíves :)))
2016. dec. 29. 23:01
 4/4 A kérdező kommentje:

megtláltam. ha valakit érdekel, hogy mit kerestem itt a link:

https://www.youtube.com/watch?v=apVin5tYjX0

2017. jan. 4. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!