Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ebayen miért akarja annyira...

Ebayen miért akarja annyira az egyik eladó, hogy vonjam vissza a "case"-t?

Figyelt kérdés

Nem érkezett meg egy termék, már 2 hónapja rendeltem meg.

Case-t nyitottam, hogy nem érkezett meg, és visszafizetést szeretnék. A vevő pedig folyton azt írja, hogy zárjam le a case-t, barátilag is meg tudjuk beszélni, ha lezárom akkor visszafizet.


Ha most lezárom, de mégse lenne hajlandó fizetni, tudok nyitni újabb case-t?


Azzal indokolja, hogyha case-t nyitok, akkor a paypal felhasználóját hold-ra teszik, ezért szeretné hogy visszavonjam.


2016. dec. 30. 13:44
 1/8 A kérdező kommentje:
vevőt írtam eladó helyett*
2016. dec. 30. 13:53
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha vissza fizette majd vissza vonod. Addig ne.
2016. dec. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól tenném függővé, hogy mekkora értékű cucc. Párszáz forintért nem szívatnám szegényt egy paypal tiltással.
2016. dec. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilván hihető történet, hogy a pont erre kitalált amazonos case naponta millió esetben tökönszúrja az eladókat azzal, h közben a paypal blokkol.

Nem gondolod, hogy ha ez így lenne, akkor pár órán belül akkora balhé lenne az amazon és a paypal közt, hogy az index ezt hozná 3 napig főcímként, hogy amcsi hülyék, hülye amcsik?

2016. dec. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én ezt értem, és igazából a kérdésem az lenne, hogyha visszavonom (ha ennyire akarja, akkor legyen), de mégse fizet, akkor tudok újabb case-t nyitni?
2016. dec. 30. 15:52
 6/8 anonim ***** válasza:

Természetesen nem tudsz.

Ha lezárod a case-t, azzal azt jelzed, hogy "köszönöm, a probléma megoldva". Tehát, egy megoldott problémát miért nitnál ujra?

Egyértelműen arra játszik, hogy átvágjon.

Szoval, ird meg neki, hogy majd bezárod a case-t abban a pillanatban, amikor a penz megérkezett. addig meg a problémák az ö problémai.

2016. dec. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2016. dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nah, a linkelt iras rad eso lenyege:

"Ha ügyet nyitunk, azt nem close-oljunk, nem cancel-ezzünk, mert utána már nem tudjuk újra nyitni!

Ha az eladó refundol, akkor automatikusan lezárul a vita!

Így nem szabad sosem semmilyen kérésre sem close / cancel-ezni... inkább eszkaláljuk!"

2016. dec. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!