Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » EBay: csomag nem érkezett...

EBay: csomag nem érkezett meg, "contact seller" nem működik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Eladók mindig kérik, hogy probléma esetén először nekik írjanak. Ezt szeretném tenni, de nem tudom megvalósítani, mert:

Contact seller opciót választva feljön négy lehetőség "Select a topic" címmel, kiválasztom:

I didn’t receive my item (2)

Ez történik:

I didn’t receive my item: We found 2 answer(s)


The estimated delivery date for this item was Sep 25, 2016.

What happens if you don't receive the item soon?

You can

request a refund or more information

from the seller.If you don't hear back from the seller within 4 business days or can't resolve the problem, just ask us to step in and help. We'll get

back to you within 48 hours.If you still haven't received your item, we'll refund you for the purchase price plus original shipping.


Eladónak szeretnék írni, nem szeretnék még refund-ot, eladóval szeretném felvenni a kapcsolatot, de ha csak ilyen help-szerűség jön fel, nem tudom ezt megtenni.

100% pozitív értékelése van, egyetlen negatív sincs.



2016. szept. 27. 16:36
 1/3 A kérdező kommentje:
Kontakt információt le sikerült kérni (megtaláltam hogy kell ezt az ebay-n), kár hogy e-mail címe nincs benne, ezzel se megyek semmire.
2016. szept. 27. 20:01
 2/3 anonim ***** válasza:
ha nem tudsz írni eladónak,amit nem értek akkor kérj visszatéritést
2016. szept. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Max arra a címre tudok írni neki, amire ment a Paypal fizetés.
2016. szept. 28. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!