Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ugye nem igaz, hogy Facebook-o...

Ugye nem igaz, hogy Facebook-on egy hacker a nevünkben vírusokat küld az ismerőseinknek úgy, hogy a feladó nem látja, csak a címzett?

Figyelt kérdés

Ugye csak olyan kamu, mint nyáron volt az a "Hivatalos hirdetés", hogy fizetős lesz a Facebook?

Az a hackeres olyan, hogy egy képen, sárga alapon fekete, dőlt betűkkel írják, hogy hacker van a facebook-on, és tedd ki, hogy a barátaid lássák, hogy valójában nem te vagy az.

Tudom, hogy tudni kellene eldönteni, mi igaz és mi nem, de azt a hirdetést megosztottam, vagyis bemásoltam a falamra (azt bemásolni kellett, nem megosztani, így mindenkinél olyan volt, mintha ő írta volna ki), aztán kiderült, hogy kamu. Ezt a hackereset meg nem, és attól félek, hogy ez bezzeg igaz lesz.



2016. dec. 30. 19:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Alapszabály: ami azt kéri, hogy oszd meg, lájkold, add tovább, azt kerüld el nagy ívben és eszedbe ne jusson rákattintani!
2016. dec. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, nem kamu van ilyen. ha valami angol linket kapsz inkább kérdezd meg a küldőt hogy mi az..
2016. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 lali51 ***** válasza:
És te segíted a hackert, mert ráklikkelsz.
2016. dec. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyilván igaz, mert ugye a Facebook nem tesz ezellen semmit, még közleményre se méltatja...vagy várjunk csak!!!

Lehet, hogy semmi hacker nincs, hanem maga Zuckerberg terjeszti a vírust!

Akármelyik is igaz, egy kép megosztása...izé... szóval klasszikusokat csak pontosan: az ellen nem véd!

2016. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2: én nem kaptam még ilyen üzenetet, és nem angol link

#3: nem kattintottam a képre, csak a hírfolyamban láttam, hogy egy ismerősöm az ő egyik ismerősétől osztotta meg.

2016. dec. 30. 19:23
 6/8 anonim ***** válasza:
"hacker van a facebook-on, és tedd ki, hogy a barátaid lássák, hogy valójában nem te vagy az." - és akkor mi van, ha furmányos logikával maga a hekker is megosztja ezt a képet? vagy ő kifejezetten egy becsületes és igazmondó hacker jelen esetben - bizta van ilyen is, és a vírusai is csak húsvéti üdvözlő animgifek.
2016. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#4: A képen azért írja, hogy tedd ki, hogy ha már megtörtént, akkor is tudjanak róla az ismerőseid, hogy nem te akartad azt küldeni. Szóval nem azért, hogy ez véd meg tőle.

A "Hivatalos hirdetés" viszont olyan volt, hogy ezt írta: Fizetős lesz a Facebook, de ha kiírod ezt a szöveget, akkor nem. Ezzel már "védekezni lehetett" a fizetőssé válás ellen.

2016. dec. 30. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Igy van,igaz!viszont ha likeolod ezt,akkor vedett leszel(a te routered lesz a primer a hackere helyett): [link]

Oszd meg,hogy tudjak masok is!!

2016. dec. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!