Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy kezdő Youtube videós...

Egy kezdő Youtube videós vagyok. Honnan szerezhetnék megtekintéseket? (nem Facebook csoportok)

Figyelt kérdés
Most indítottam egy csatornát,és a barátaim azt mondják elég jó a minőség,és a videók tartalma(League of legends-es tartalom)( ha meg akarod nézni: League of Gecsa), de nem jön túl sok megtekintés.Nem tudom, hogy hogy terjesszem ezeket a videókat.

2017. jan. 5. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Mindenképp angolul legyen, meg legyen benne valami egyedi.
2017. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Próbálok sok poént belecsempészni és jól megvágni,de nem szeretnék angol videókat csinálni max. a mémek angolok.
2017. jan. 5. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Mert tucat téma.Ki a F..z kíváncsi a sok ezredik ilyen videónak nevezett képernyőmentésre?
2017. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbb dolog azon múlik hogy mien tartalmu videókat csinálsz, elöbb utóbb fel fogják fedezni az emberek. Radics Petit is csak az utóbbi időkben fedezték fel az emberek igazán, az utóbbi egy évben 20szorosára nőtt a nézői száma, de ő is ugyanonnan kezdte mint te és még mindig ugyanazt csinálja amit akkor.
2017. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha erre tudnám a választ, akkor én is megcsinálnám. De így beérem 4 ezer feliratkozóval.
2017. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A Youtube elnyomja a gameplay csatornákat és már a régieknek is esik a nézettsége.

Ha gamer vagy akkor hagyd a Youtube-ot. Streamelj Twitch-en.

2017. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!