Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok olyan weboldalt...

Hogyan tudok olyan weboldalt csinálni, ahol el tudok adni tárgyakat?

Figyelt kérdés
Pontosabban csak egyfajta tárgyakat, amiket én gyártok, és nem használt cuccokat...szóval értitek. Illetve, hogy lehetséges-e ilyet készíteni teljesen ingyen?

2017. jan. 7. 14:31
 1/3 A kérdező kommentje:
...egyébként egy kisebb vállalkozásról lenne szó...
2017. jan. 7. 14:32
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehetséges! Mondom a lényeget:

Először, ha te szeretnél csinálni:

"A" verzió: csinálsz egy ingyenes weboldalt (eoldal, mlapja, gportal, vagy bármely angol weblapkészítő) és ott beállítod. Hátrányai, hogy tele van szórva reklámmal, és nem túlságosan komoly.

"B" verzió: Letöltesz egy CMS-t (pld. e107) feltelepíted egy ingyenes v. nem ingyenes tárhelyre, és azt beállítod. Ez picit komolyabb, azonban ha tényleg ott akarod megoldani az adás-vételt, akkor ez nem megoldás.

"C" verzió: Ha teljesen ingyen szeretnél, keresel valakit (kicsi rá az esély) aki készít neked egyet. Adás-Vétel weboldalhoz én készítenék adatbázist, megírnám a weblapot, és vmi stílut gyártanék hozzá. ha meg van benned szufla, megtanulod magadtól ezeket. SQL, PHP, kis HTML és JavaScript és CSS. Arról meg nem is beszélve, hogy ez egy dinamikus weboldal lenne, szóval nagy a meló.


Ha meg csak hívjál fel és megtárgyaljuk (nem online rendelés), akkor arra a legmegfelelőbb az A vagy B. Szerintem ha tényleg nem komoly, a gportal erre a legmegfelelőbb. Valamit még írni akartam, de elfelejtettem, ha eszembe jut, leírom :DD

2017. jan. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az miért nem jó, ha felrakod vaterára meg egyéb ilyen helyekre?
2017. jan. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!