Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért hibás minden felirat...

Miért hibás minden felirat amit az opensubtitles oldalról töltök le?

Figyelt kérdés

Akárhányszor próbáltam feliratot letölteni arról az oldalról a kibontásnál mindig hiba fogadott. Ezt írja: the archive is either in unknown format or damaged.

Mi erre a megoldás?



2017. jan. 7. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Legfrissebb winrar/7zip verzióval bontsd. A tömörített formátumok is fejlődnek, ha lassan is, és kell az új verziós program az újabbak kibontásához.
2017. jan. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A legújabb winrar is ugyan ezt a hibát jelzi. Egy 5 éve közzétett feliratról lenne szó, aminek nem kellene szerintem hibát okoznia. De ez már évekkel ezelőtt is így volt, ha az opensubtitles-ről akartam letölteni feliratot. Valamiért sose működött.
2017. jan. 7. 15:40
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet, h a html oldalt töltötted le rarként a rar helyett?
2017. jan. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Valószínű az lehetett a probléma amit te írtál, kedves utolsó. Beírtam a keresőbe a filmet, ráklikkeltem a letöltésre (nekem ez tűnt észszerűnek), és letöltött egy exe fájlt. Utána install és adott egy zip fájlt, ami mindig hibás volt. Most már tudom, hogy nem ezt kellett volna.

Köszönöm szépen a felvilágosítást!

2017. jan. 7. 15:56
 5/5 anonim ***** válasza:
A letötlés gomb alatt vedd ki a pipát a "Használd az OpenSubtitles Download Managert"-t elől, mielőtt elkezded letölteni.
2017. jan. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!