Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem működik a PayPal-nál...

Miért nem működik a PayPal-nál a "Forgot your password? " opció?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy éve vásároltam PayPal-on keresztül, azóta nem használtam.

Most Ebay-ről akarok rendelni apróbb cuccokat, ahhoz viszont PayPal-on keresztül fizetnék.

Sajnos azóta már elfelejtettem belépési jelszavam, így az elmúlt napokban gondolkoztam, hogy milyen jelszó lehetett, amit megadtam, de egyikkel sem engedett be.

Ezért a "Having trouble logging in?" opcióra kattintottam, itt minden lépést végigcsináltam, de nem érkezett meg az emailemre olyan üzenet, ahol új jelszavat tudnék igényelni.

Hallottam már olyat is, hogy PayPal-on nincs lehetőség "az elfelejtett jelszó/Forgot your password?" dologra, de akkor nem értem, hogy a weboldalon miért van külön ilyen rész feltüntetve.


Kérem, aki tud segítsen.

A válaszokat előre is köszönöm!

További szép napot!



2017. jan. 12. 18:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen nemzetközi oldalakról általában nem érkezik meg az ilyen levél hazai címekre. Legyen az a netszolgáltatódtól kapott, vagy freemail vagy hasonló, a levél sose fog befutni. Ilyenhez mindig gmail, hotmail stb. kell, pontosan emiatt.
2017. jan. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bánom, hogy akkor Citromail-t adtam meg, nem Gmail-t.

Na mindegy...

Köszönöm szépen a gyors (nagyon gyors) választ!

Ment a zöld pacsi!

További szép estét! ;)

2017. jan. 12. 18:15
 3/4 A kérdező kommentje:
Ami amúgy az meg érdekes, hogy a reklámok a regisztrálás óta megérkeznek. :/
2017. jan. 12. 18:17
 4/4 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma. :)

Azért köszönöm a segítséget.

2017. jan. 14. 15:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!