Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van valakinek otlete, hogy...

Van valakinek otlete, hogy hogyan tudnam az amerikai bankszamlamrol atutalni a penzt magyar bankszamlamra? Banktol bankig utalas, transferwise, paypal nem opcio, probaltam es mindegyiknel van kizaro ok.

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 08:38
 1/10 mercedes6574 válasza:
Hogy hogy nem tudod pl. kozvetlen bankok kozt utalni? Mi a kizaro ok? Foleg igy paypallal egyutt? Ezt nem ertem.
2016. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Milyen kizáró ok? Sima nemzetközi utalás simàn megy.
2016. okt. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az amerikai bankomnal nincs lehetoseg utalni Europaba internet bankon keresztul. Engedi del-anerikaba, kozep-amerikaba, azsiaba, de europaba nem. Tudom,hihetetlenul hangzik,de nem. Csak szemelyesen lehetne.

A paypallal az a gond,hogy amerikaban csinaltam es most,hogy europabol akarok penzt kuldeni ker egy telefonos azonositast. Az amerkiai szamom mar nem el, magyar szamot pedig nem leh megadni. Felhivtam Oket telefonon es ott meg is erositettek,hogy nincs lehetosegem megadni itthoni szamot.

Szoval egyelore ugy all,hogy ki kene utaznom,hogy bemenjek az ottani bankomba szemelyesen es ugy utaljak haza penzt. Es ez amit legutolso sorban szeretnek, ezert kertem itt segitseget, hatha van valakinek otlete.

2016. okt. 20. 11:22
 4/10 anonim ***** válasza:

En az USAban elek, nekem atkuldheted a penzt (netbankon keresztul) en meg majd tovabbitom neked Magyarorszagra.

1%-ert cserebe!

2016. okt. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszi, de azert ez igy kicsit meredek lenne, hogy egy idegennek elutalok penzt, mert megbizom Benne latatlanul :) minden esetre ertekelem, koszonom.
2016. okt. 21. 10:04
 6/10 anonim ***** válasza:
nincs az USAban ismerosod? Gondolom itt eltel, biztos nem tok egyedul. Ok nem tudnak segiteni?
2016. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De van. Azzal viszont az a baj, hogy nem ferhetnek Ok hozza a bankszamlamhoz.

Azota sikerult felvennem egyik ismerosommel a kapcsolatot, aki Wells Fargonal dolgozik es ugy nez ki szuletett egy idoigenyes megoldas. Leirom,hatha a jovoben masnak ez segit.

A banknal igenyelni lehet egy pin kodot, aminek a segitsegevel kulfoldrol is lehet korlatozas nelkul penzt utalni az ottani szamlarol. 7-10 munkanap alatt erkezik meg, plusz az en esetemben amennyi ido alatt elkuldik a magyarorszagi cimemre. Szoval ezt erdemes meg hazaut elott min. egy honappal elintezni.

Minden esetre koszonom a hozza szolasokat.

Tiszteletem

2016. okt. 22. 17:27
 8/10 anonim ***** válasza:

En arra lennek kivancsi, hogy a bankok ezert mennyit vonnak le?? Nincs kozvetlen kapcsolat a WFargo es a te hazai bankod kozott, ezert kozvetitot fognak hasznalni, aki tutti hogy nem lesz ingyen.


Ezert kerdeztem, hogy van-e ismerosod (akiben persze megbizol), mert akkor online atutalod neki a Fargobol a penzed, o pedig (amennyiben van Paypalja neki es neked is) atkuldi neked a penzt Paypallal, ami mindossze 0.5% kuldesi dijat szamol fel viszont AZONNALI. Rakattint a kuldes gombra, es a te PP szamladon 10 masodpercen belul ott a penz. A penzt pedig kiutalod egy hazai bankba es ketto (2) munkanap mulva mehetsz kivenni a KP-t.

2016. okt. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
magyar bankoknàl érdeklődtél? Sokadik kérdés amiben nemzetközi ügylet nem jön össze. Nos fizetjük az adót itt szerinten elvárható lenne àllami (itt mnb vagy otp ) segìtsége.
2016. dec. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Western union családtag segítségével?
2017. márc. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!