Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, keresztül letudják...

Facebookon, keresztül letudják nyomozni az ip-címemet? Ezért feljelenthetnek?

Figyelt kérdés

Ezért feljelenthetnek ?


Csináltam egy kamu facebookprofilt , ahol összejöttem egy csajjal, cserélgettünk egymással " nudista képeket "


De ő valamiért letiltott, erre csináltam még egy kamu profilt , ahol bejelöltem vissza is jelölt, ráírtam hogy miért tiltott le és mondtam neki hogy kirakom a képeket amiket küldött ha nem tilt vissza.

Erre mondta hogy ezért simán feljelenthet.

Le töröltem mindent, mind2 profilt stb. előtte letiltottam , mennyi az esélye hogy ezért feljelent ?

És kaphatok ezért valóban valami büntetést ?

Nagyon be vagyok parázva, bocsánatot kértem tőle, és azt mondta nem jelent fel, de félek .. :/


15/f



2017. jan. 14. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mert ti fiatalok azt olyan viccesnek találjátok, pedig nem az. Senki nem tudja fel fog-e jelenteni. Valószínűleg nem, főleg ha nem rakod ki a a képeit...
2017. jan. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen rendőrségi feljelentés után simán kiderítik, hogy ki vagy...
2017. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nem raktam ki, letöröltem mindent.

Facebookot üziket, tiltottam , mivel tudnék még óvintézkedéseket tenni? Vagy már késő ? JÖHETNEK MÉG VÁLASZOK...

2017. jan. 14. 13:41
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Már késő. Hiába te tiltasz ha te vagy a zaklató. Mind az üzeneteid mind a kiléted kideríthető ha nagyon akarják. Ha nem jelent fel akkor megúsztad és remélem tanulsz belőle...
2017. jan. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:/// akkore mire számíthatok ,ha kapom a feljelentést ? hogy zajlik ? hány évre fognak lecsukni ? :/ iskolát kihagyom emiatt ? vagy hogy lesz ?
2017. jan. 14. 13:46
 6/11 Szirty ***** válasza:

"mivel tudnék még óvintézkedéseket tenni?"


Azzal, hogy nem csinálsz hülyeséget.

2017. jan. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Többet soha nem csinálok semmi ilyet :/ nagyon megbántam, nagyon félek :/ ha széttöröm a gépem akkor is rájönnek ?
2017. jan. 14. 13:53
 8/11 A kérdező kommentje:
VÁLASZOLJATOK még légysziii
2017. jan. 14. 14:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne spanold már magad. A gépet meg ne törd szét az nem segít. 18 év alatt nem fognak ilyenért lecsukni, mivel csak fenyegetted de nem tetted meg max megrovást kapsz. (A megrovás a legenyhébb büntetőjogi jogkövetkezmény, méghozzá nevelő jellegű intézkedés. A megrovás a bűncselekmény elkövetőjének erkölcsi elítélését jelenti, más, ténylegesen bekövetkező joghátrány nélkül. Legfontosabb célja, hogy az elkövetőt törvénytisztelő magatartásra intse és nevelje.)


Azaz nem kapsz büntetést, olyan mint egy beírás a suliban. Legtöbben ebből tanulnak...

2017. jan. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké, remélem nem lesz semmi :/
2017. jan. 14. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!