Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok rendelni...

Miért nem tudok rendelni AliExpressről?

Figyelt kérdés
megadom a kártyám adatait (mastercard) és valamiért mindig hibát jelez ki. Pénz van a kártyán. SMS-t nem kapok, se semmilyen más értesítést. mi a probléma?
2017. jan. 20. 23:11
 1/6 anonim ***** válasza:
valószínűleg a hiba okát írja a hibaüzenet bár nem biztos
2017. jan. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemma ***** válasza:

Máskor működött?


Mert vannak olyan bankkártyák, amikkel nem lehet online fizetni. (Legalábbis Visánál így van)

2017. jan. 21. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sajnos nem írja, csak annyit hogy "a fizetés sikertelen". értelemszerűen angolul. kb 5 mp után visszairányít az előző oldalra. 2 Mastercard közül eggyel sem működött. Az egyik Junior, a másik dombornyomott CITI bankos. Esetleg lehet ahhoz köze hogy mindkettő betéti kártya, és nem hitel?
2017. jan. 21. 08:50
 4/6 A kérdező kommentje:

Payment failed


Oops, something went wrong there!Before attempting the purchase again, we recommend you to check your order history to see if the payment successfully processed.



Most megpróbáltam egy Amex kártyával is, szintén sikertelenül. Bármi ötlet ? :\

2017. jan. 21. 08:52
 5/6 nemma ***** válasza:

Hmmm...lehet, hogy valamiért le van tiltva attól a felhasználótól a rendelés?

(Ez csak tipp, mert szerintem, ha ilyen lenne, akkor törölve is volna...)


Viszont, ha több számlánál is ezt írja ki, akkor a hiba a másik oldalon kell, hogy legyen. (Vagy a felhasználói fiókoddal, próbálj meg újra regisztrálni, hátha)

2017. jan. 22. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megsikerült oldanom! Csináltam egy AliPay felhasználói fiókot, és annak a segítségével hoztam össze a dolgot.

Köszönöm a válaszokat!

2017. jan. 22. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!