Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Véletlenül bezártam egy...

Véletlenül bezártam egy oldalt, amin nem elmentett szöveg volt! Nem lehet valahogy visszavarázsolni?

Figyelt kérdés
Csinálok egy facebookos oldalt. Órák óta dolgozom egy bejegyzésen, nagyon sok munkám volt benne, és véletlenül bezártam, a nélkül, hogy elmentettem volna. Az oldal nem ajánlotta fel, hogy biztos kilépek e mentés nélkül stb. Az már elszállt, nem lehet valahogy visszahozni? :(
2017. jan. 21. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az így járás esete forog fenn.
2017. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Amarok Tonrar ***** válasza:
Nem. Egyébként nem értelek, ha én valami fontosat írok, majdnem percenként nyomkodom a mentés gombot. Nincs valami nyers szöveg kimentve valahova, amiből újra tudod írni?
2017. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ctrl shitf t vissza hozza a bezárt ablakot, ctrl z meg vissza vonja, de nem igazán :D ezért kell menteni közbe vagy jegyzettömbe megírni
2017. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Chrome-ban a Ctrl+shift+t visszahozhatja, de csak ha nem zártad be teljesen a böngészőt, csak azt a fület.
2017. jan. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha a visszahozott fülön a beviteli mező tartalmát is visszahozza bármi, akkor köldökig benyalok bárkinek.
2017. jan. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Most nyomtam itt egy commentet, beleírtam a boxba, nyomtam egy Ctrl+W-t hogy bezárjam a fület, majd egy Ctrl+Shift+T-t, hogy visszahozzam és igen, ott volt benne a szöveg.

Szóval kezdheted... azt mondtad köldökig? :P

2017. jan. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Na most megnéztem én is. Majd egyeztetünk helyet és időpontot...

:|

:\

Hogy én hányszor újraírtam a kisregényeket :'(

2017. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen igy jartam sajnos. Azzal, hogy ujra megnyitottam az oldalat, a szoveg nem jott vissza, csak maga az oldalt. Ezentul szov.dok.-ba irok mindent, az tuti!
2017. jan. 22. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!