Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Win 10 re mi a legjobb böngésző?

Win 10 re mi a legjobb böngésző?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt váltottam még csak Egy microsot egde van,nekembejön flashplayerrel a beágyazott tartalmak sem okoznak gondot.De ez e a legjobb vagy töltsek le egy Firefoxot vagy Chromot?

Jellemezzétek gyorsaság,biztonság,beágyazott tartalmakkal melyik mennyire van jóba,tudás,funkciók előnyök szerint.Erőforrás szerint is.Köszi.Mindenkit felpontozok.



2017. jan. 22. 00:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak jó a humora!
2017. jan. 22. 02:44
 12/18 anonim ***** válasza:
Csak a Firefox-hoz van teljesen testre szabható reklámblokkolási lehetőség, így nálam az a nyerő. Elvben lehetne Chrome alatt is, csak a bonyolultabb szűrőket kézzel kell megírni, ami irtózatosan macerás.
2017. jan. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
46%
Windows10-en kizárólag az MS Edge lehet alapértelmezett, nem tűri a többit, ennek ellenére Chrome-t használok.
2017. jan. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezt azért nem mondanám, én Waterfox-ot használok és az is az alapértelmezett, azt sem tudom, hogy Edge is van a gépen. :)
2017. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Én a Mozillát tettem annak engedte de föl raktam a Gugli Kromot is.
2017. jan. 22. 19:11
 16/18 anonim ***** válasza:
37%

A "Mozilla" a cég neve amelyik készíti a böngészőt, a böngésző neve meg "Firefox". A FF-t Mozillának hívni olyan mint az Explorert Microsoft-nak.


Szerintem gáz, hogy minden 12 évesnek el kell ezt magyarázni már évek óta... :(

2017. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Csak rövidítettem!
2017. jan. 22. 23:52
 18/18 anonim válasza:

Én a Maxthon-t javasolnám.

Ha Ön hozzájárul, nagyon szívesen írok róla Önnek privátban, itt bővebben nem tudok.

2017. okt. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!