Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 8-ra melyik most a...

Windows 8-ra melyik most a legjobb böngésző?

Figyelt kérdés
IE-t használom már 1 éve, tökéletes, gyors, semmi baj nincs vele, csak sajna állítólag megfog szűnni. Leszedtem a Mozillát, már bocsánat de az egy sz*r. Állandóan összeomlik, legújabb flashsel is.(legújabb verzió) A chrome még olyan lassú, nagyon gyenge. Valami értelmes, versenyképes böngészőt tudna valaki mondani, hogy még azelőtt leszedhessem mielőtt megszűnik az IE. Köszi!

2015. márc. 19. 10:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy 10 évesnél fiatalabb gépet, és működni fog mindegyik rendesen. Egyébként az IE nem szűnik meg, ez hülyeség.
2015. márc. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
HP laptopom van, és elég új..most állítottam vissza gyári alapértékre, a chrome + mozilla ugyanúgy gyenge. IE működik csak. Ez volt rajta alapból is. Várom a további válaszokat, tanácsokat..:/
2015. márc. 19. 10:54
 3/12 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom a Firefoxszal, pedig kb 10 éves gépem van :)


De a többivel sincs nagy baj, a Chrome, IE, Maxthon, Opera se rosszak.

2015. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Tengor ***** válasza:
Mi az, hogy gyenge? Lassú?
2015. márc. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

"Nekem semmi bajom a Firefoxszal, pedig kb 10 éves gépem van :)"


A Chrome-ra értettem. A Firefox összeomlása egyértelműen hardverhiba vagy hibás felhasználó eredménye.

2015. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Rendszeredre rá férne egy takarítás vagy újra húzás,mert nem normális dolog amit írsz!

Firefox tökéletes azon a nem tökéletes rendszeren is! Chrome-nál elhiszem ha vacakolna a flash,mert sokan panaszkodnak 8-as alatt,hogy összeomlik már szűz,frissen telepített rendszer alatt is...De sebaj chrome amúgy is gép igényesebb mint a Firefox...


Rakd rendbe a géped és mennie kell tökéletesen a legfrissebb Firefox,legfrissebb flash playerel ha csak a géped alapból nem 8asra,de még 7eshez sem való!

2015. márc. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, most leszedtem újra a mozillát..Várom az első plugin-os támadást..:d hátha jó lesz:/ :)
2015. márc. 19. 11:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Használhatod az IE-t is nyugodtan, nem szűnik meg.

A valóság az, hogy a következő Windows-ban (10) már nem lesz benne, hanem az utódja, ami jelenleg Spartan néven fut. Azt nem tudom, hogy Windows 8-ra is elérhető lesz-e, majd kiderül. De az teljesen biztos, hogy magától letörlődni nem fog a Windows 8-adról később sem, és tovább fogod tudni használni.


Egyébként otthon én is használom, de a Firefoxot is, mindkettővel meg vagyok elégedve.

2015. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
ment a zöld köszi, Mozillát, legújabbat leszedtem, megfogta és bezárta magát, pár óra használat után, mondom oké...nekem ennyi elég is volt. Újra IE-be vagyok, lesz ami lesz, nekem a mozillával csak a baj van. Egyébként teljesen rendben van a gépem, vírusírtó sem jelez semmit.Norton Internet Security van, elég jó szerintem.
2015. márc. 19. 18:14
 10/12 anonim ***** válasza:

Norton manapság nem kiemelkedően erős védelem.

És mivel több embernek hibátlan a Firefox,nekem is többek között,így totál egyértelmű,hogy valami hibádzik nálad.

Lehet az vírusos dolog is,de lehet más is.Friss,tiszta rendszer telepítés után próbáld majd ki....

2015. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!