Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A bekarikázott figyelemfelkelt...

A bekarikázott figyelemfelkeltő youtube cover képekkel kapcsolatban mennyire vagytok úgy hogy inkább meg se nézitek?

Figyelt kérdés
Engem már marhára kezd irritálni ez a mostanában divatba jövő karikázzunk be, vagy nyilazzunk valamit a cover képen kattintás hajhászat. Persze az független a videó tartalmától , vagy ha a videóban az bekarikázott dolog még is szerepel akkor se számítson hogy lényeges dolog e, nem hogy egyáltalán bármennyire is érdekes, adjon isten meghökkentő. Ti hogy vagytok ezzel. Én leiratkozom egyből, ha meglátok egyet is egy általam nézett csatornán.

2017. jan. 23. 19:34
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet én csinálom rosszul, de nem valahogy csak értelmes videók kerülnek az utamba a neten.
2017. jan. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!