Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudnám az IWIW-emet újra...

Hogy tudnám az IWIW-emet újra használni?

Figyelt kérdés
Volt barátom, akivel szakitottam és nem hagy békén / tudta a jelszomat / belépett az iwiw-emre és megváltoztatta a jelszót, kérlek segitsetek mit csináljak ?
2008. okt. 9. 17:33
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Kérj valakitől új meghívót!
2008. okt. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem úgy kellett volna, hogy előbb minden jelszót megváltoztatsz, és úgy szakítasz vele. :P


Amugy nem tudod lekérni a jelszavad az e-mail-edre?


Jah, és ha kell meghívó, írd ide az e-mail címet, vagy küldd el, és megpóbálok meghívót küldeni. ;)

2008. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam hogy zaklatni fog, mert az ö hibájábol szakitottunk, és most ezt tette, 2 napja állandóan hivogat / mert neki nem jött be az uj csaj / engem meg már nem érdekel, mert aki egyszer ezt megcsinálja az többször is, és most nem tudok belépni, egyedül ö tudta a jelszomat . Ha nem lesz más választás még ma irok egy emailt és megköszönöm, anyunka sincs most meghivoja ugyhogy szükség lesz, rá, de akkor mi lesz a régivel ? Azt lehet töröltetni ?
2008. okt. 9. 18:53
 4/13 A kérdező kommentje:
Ja és idegességembe nem köszöntem meg, elöre is köszi, meg a válaszolat is.
2008. okt. 9. 18:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem irt a szerkesztőknek, hogy mi a problémád és akkor szerintem törlik a régi felhasználód és csinálhatsz egy újat.
2008. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
sztem is írj az iwiwnek, biztos törlik, elvégre nekik is az érdekük, hogy minél több felhasználó nézze a reklámjaikat.
2008. okt. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
3. válaszolotol kérdem, hogy kell a szerkeztöknek irnom, ha nem tudok belépni?
2008. okt. 9. 20:18
 8/13 anonim ***** válasza:

info@iwiw.hu

Ezen a címen írhatsz az iwiw szerkesztőinek! :-)

2008. okt. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi !! már is irok, amugy meg mindenkinek köszi aki megprobált segiteni
2008. okt. 9. 20:33
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Szarni fognak rád az iwiwnél,hiába is próbálkozol.Esetleg próbálkozhatsz a rendőrségen ott meg majd jó hangosan kiröhögnek.Próbálj meg beszélni a sráccal,hátha jobb belátásra lehet bírni.Vagy új account-ot csinálsz.Mást nem nagyon tehetsz.
2008. okt. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!