Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell YouTube hozzászólá...

Hogyan kell YouTube hozzászólásokra válaszolni?

Figyelt kérdés

Egy YouTube videó alá írtam hozzászólást, de amit mások válaszoltak rá, az nem jelenik meg a videó alatt, csak az én válaszom: [link]


Mikor Firefoxban rákattintok arra a kis harangjelre a sarokban, ami a YT értesítéseket jelzi, akkor a kommentemre érkezett 4 hozzászólást ír ki: [link] Viszont ha Chrome-ban nyitom meg, ott csak 3-at: [link] És nem tudom, hogyan tudnék válaszolni a pirossal bekarikázott kommentre.



2017. jan. 28. 20:13
 1/3 A kérdező kommentje:

Na várjatok, most ha Chrome-ban nyitom meg a videót, a kommentem alatt megjelennek a válaszok: [link]

De pont a pirossal bekarikázott komment nem jelenik meg, amire válaszolni akarok.

2017. jan. 28. 20:20
 2/3 anonim válasza:
Legközelebb lehetőleg ne a kepfeltoltes.eu-t használd.
2017. jan. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor mit használjak, és miért nem jó a kepfeltoltes.eu? Egyébként tudod a választ a kérdésre?
2017. jan. 29. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!