Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért dobálja le időnként a...

Miért dobálja le időnként a netet a router (tplink 21CA)?

Figyelt kérdés

Amit már sikerült kideríteni az az, hogy ha elmegy a net, akkor a router internet ledje narancssárga(fogalmam sincs, hogy ez mire utal, sehol nem tálaltam meg, hogy ez mit jelent), a modem internet ledje folyamatosan pirosan vilagit...újraindítás es a modem már egyáltalán nem vilagit, a router ugyan úgy narancs marad.

Azt szoktam csinálni, hogy mig piros a modem, a routert kikapcsolom, mig be nem zöldül, aztán újra bekapcsolom a routert és már az is zöld lesz....lám van net.

Mi okozza ezt a jelenséget???

Ip cím ütközés vagy mi???

Minden a legfrisebb, a kábelek épek...nem értem ezt az egészet. Szívesen várok bármi ötletet.



#router #modem #TP-Link #T-Online #szakadás #internet led #ledobja a netet #narancssárga led #piros led.
2017. jan. 31. 17:07
 1/1 P.O.C. ***** válasza:

- Olyan típusa nincs a TP-Link -nek, hogy "21CA".

- A ledek állapotáról szóló leírást a kézikönyvben természetesen megtalálod, amit a TP-Link oldaláról is letölthetsz.


Internet --> Orange On --> "The router’s Internet port is connected, but the internet service

is not available."

Vagyis kábel csatlakoztatva, de Internet kapcsolat nem elérhető.


Nem biztos hogy a router hibája. Meg kéne nézni közvetlen modemes Internettel is (a routert kikötve).

2017. febr. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!