Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy is működik a pay pal?

Hogy is működik a pay pal?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni ebay-ről.Tudom hogy ott csak pay pal-al lehet fizetni.Mindenhol a neten csak elég bonyolult leirásokat talátam,ezért jöttem ide.Ami és ahogy eddig lejött az az hogy kell csinálnom egy fiókot a hivatlos oldalon ahol megadom a visa vagy master card kártyám adatait,beregisztrálok és kész is?Már rendelhetek is?

Egy másik dolog amivel nem vagytok teljesen tisztában:olvastam hogy a paypal accountrol több napig tart lekérni a pénzt.Namost,hogy kell ezt elképzelni.Szóval ha én teszek a kártyámra mondjuk x forintot akkor az egyenesen a pay pal accounton is lesz és ezt már ha vissza ki szeretném venni a bankból akkor több napot kell várnom,vagy hogy van ez?

Ha kérhetem ne linkeljetek be oldalakat ahol leírják,vagy válaszoljátok meg Ti a kérdéseimet vagy menjetek tovább.Előre is köszönöm!



2017. febr. 3. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Az az összeg ami a bankszámládon van, nem jelenik meg egyenlegként a Paypal-számlán. A Paypal-számla egyenlege akkor nő, ha direkt arra utalsz pénzt.

Ha a profilodhoz kapcsolod a bankszámládat, akkor fizetéskor közvetlenül onnan utalja a pénzt, azonnal. Nem kell külön a Paypal-számlát feltölteni egy utalással, majd onnan továbbutalni a pénzt a fizetéshez.

2017. febr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hominida ***** válasza:
Ámde mivel a PayPal a kérdezésed nélkül átutal pénzt az azt igénylőnek, ha az felmutat egy beikszelt "megrendelem" feliratot az oldalán, a PayPal számládra inkább csak utald át szépen kézzel azt a pénzt, amit máshová kifizetni akarsz. Már nem tart napokig. Közvetlenül kártyával pedig akkor vásárolj, ha már nincs más lehetőséged.
2017. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Miii?

Mi az, hogy a megkérdezésem nélkül?

Minden tranzakció kérvényezése előtt bejelentkezés kér tőlem, hogy hitelesítsem magam.

Amíg nem lopják le a jelszavam, nem tudnak lekérést kérni a számlámról.

Ha meg igen, akkor bejelentem az ügyem és a PayPal kinyomozza mi történt, és kártérítést küld.

2017. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Hominida ***** válasza:
Igen, én is kaptam értesítést, de mivel csak valami adathalász hülyeségnek hittem, mivel az igénylő cégnél valóban jártam, de nem rendeltem, nem foglalkoztam vele. Komolyan venni csak akkor kezdtem, amikor megkaptam a havi értesítést a megtörtént tranzakcióról. Rákérdeztem, azt mondták, hogy bemutatták nekik a havi levonásra jogosító akármit. Kiderült, hogy már sokan mentek be a csőbe annál a cégnél, külön helyen kellett letiltani a levonást. A PayPal mosta kezeit. Nem buktam sokat, de meg is jegyeztem a tanulságot. Nem, ne add meg a szabad kezet a PayPalnek, és ne adj neki hozzáférést több pénzhez, mint amennyit el is költesz.
2017. febr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!