Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Uplay portok megnyitása?

Uplay portok megnyitása?

Figyelt kérdés

Lenne egy olyan kérdésem, hogy az Uplay játékokhoz meg kell nyitni egy pár portot a routeren, még pedig ezeket:


Uplay PC:

TCP: 80, 443, 13000, 13005, 13200, 14000, 14001, 14008, 14020, 14021, 14022, 14023 and 14024


Game Ports:

Inbound UDP: 3075


Nekem a szolgáltatótól kapott router az ez:

Technicolor TC7200

[link]


pár kép a router beállításokról:

[link]

[link]


Sajnos nem tudok másokkal játszani, mivel a nat type strict.


Előre is köszönöm a válaszokat!


üdv.


Duku



2017. febr. 6. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismert probléma, nem tudsz vele mit csinálni. Az Ubi leszarja, és nem is képes normálisan megcsinálni a játékok online részét. Az én routeremmel sem működött a Crew onilne része, pedig mindent megcsináltam, ami az Ubisoft oldalán volt, sőt, még írtam is a support-nak, de csak sablon választ kaptam. Ha esetleg meg tudod csinálni, azt javaslom, hogy a gépedet közvetlenül a modembe dugd, amíg játszol, és ne a routerbe. Nekem ilyenkor működött. Aztán vettünk egy új routert (nem ezért, amúgy is kellett), és ezzel már működik. Én sem értem, nevetséges hogy minden más gyártó képes ezt megoldani, de őnáluk mindig probléma van ezzel.
2017. febr. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen ez a problémám, Steamel nincs probléma, originnel se, de az uplay az haldoklik, pedig egy kis For Honorra beneveztem volna, de így nem lehet, mivel nem tudok mások ellen játszani csak a botok ellen :D


más részt sajna elírtam, amit linkeltem router az a modem akart lenni :D

2017. febr. 6. 09:43
 3/4 A kérdező kommentje:
Esetleg talán a szolgáltatót megkérdezem hogy, van-e valami megoldása erre :D
2017. febr. 6. 09:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Szóval nem indul a játék online része?

Nekem sem indult egy darabig.

Töltsd le a Betternet alkalmazást, az majd bibrál valamit és megoldja.

Szégyen, hogy a Ubi-t ennyire nem érdeklik az ilyen dolgok és egy harmadik fél áltlal készített software-t kell használni.

2017. febr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!