Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebook mióta terjedt így...

A facebook mióta terjedt így el Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én már régebben is hallottam róla, de akkor még nem volt ez ilyen népszerű, mint mostanában.
2010. máj. 7. 19:16
 1/4 anonim válasza:
17%
én is fennt voltam,hát nem egy nagy szám,IWIW sokkal jobb :)
2010. máj. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Megunták az emberek a myvip-et meg az IWIW-et, nem is csodálom. Mondjuk Facebook is csak akkor volt jó míg nem volt ennyi magyar, kezd süllyedni a színvonal
2010. máj. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azóta terjedt el, mióta a soksok fiatal hülyegyerek felfedezte, hogy ,,juuuuujj, ez ollyan, mint a myvip, meg az iwiw..." meg a többi hasonló.

A facebookon lévő játékok, tesztek, meg ezek a baromságok csak jobban vonzzák ezeket az embereket...

Elkezdi egy, előadja, hogy ő milyen hűdejó játékot játszik a facebookon, beregisztrál a másik és ez így megy tovább és tovább...

2010. máj. 8. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
78%
én még azokban az időkben regisztráltam, mikor még a legtöbben itt Mo-n azt se tudták mi az. én úgy vettem észre, hogy körül-belül úgy 2009 elején jöhetett el a nagyon nagy hullám, mikor mindenki tömegével regelt. aztán jöttek a játékok, a farmville meg ezek a baromságok és még többen... de szerintem jó, mert itt tényleg csak azok jelölgetnek be, akik tényleg ismernek . leszámítva az arab meg török striciket, akik csak úgy alapon mindenkit bejelölnek.
2010. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!