Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet értelmes emberekkel...

Hol lehet értelmes emberekkel beszélgetni interneten?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, de ilyen oldalakat keresek. Olyan fórumok és chatszobák érdekelnek, ahol olyan emberekkel tudnék beszélni, mint amilyen én is vagyok.


Utálom a rossz helyesírást, na meg persze az IQ huszárokat. Sok oldalt kipróbáltam már, de a legtöbben nem a társalgásra térnek ki, hanem "online párkapcsolatokat" létesítenek, vagy csak köszöntgetnek semmi tartalom nélkül.


Bármi jöhet, kis internetes neveldének a fórumától kezdve egy nagyobb platformig. Szeretem a rockzenét, japánt, a régi dolgokat (zenét, divatot), az okos embereket, mindenféle mondákat, legendákat, téziseket, világháborúkat, sorozatokat, könyveket, etc. Lehetőleg MAGYAR oldalakat szeretnék találni, ahol kb. 14-30 évesek tevékenykednek főként (a több az nem baj, csak nem biztos, hogy megértjük egymást, meg akár 12-ig is lemehetek).


Sok érdekes emberrel leveleztem már, de az mégis más, ha sokan nyúlhatunk a témához! (egyébként sokukat régi ilyen fórumokon ismertem meg)


Ha gondolod, akkor írhatsz nekem levelet is, egyénekkel is szeretek beszélgetni, de most ilyet keresek főként.



2017. febr. 7. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor [link]
2017. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sok Hoxát olvastam régebben, sajnos nem az én világom. ^^

De azért köszönöm a választ.

2017. febr. 7. 19:57
 3/3 anonim ***** válasza:
A fórumok tizenévek óta épp ezt a célt szolgálják. Index fórum, sg fórum, prohardver/logout, stb.
2017. febr. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!