Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen internetes társkeresőke...

Milyen internetes társkeresőket tudtok ajánlani a badoon és a twoon kívül? Olyanok érdekelnének, ahova tényleg sokan járnak fel rendszeresen, és lehet értelmes lányokkal is beszélgetni.

Figyelt kérdés
2016. dec. 12. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg az omegle-t, bár ez eredetileg nem társkereső, hanem beszélgetős oldal, de az utóbbi években egyre többen erre a célra használják. Nem ígérem, hogy sok értelmes lány lesz ott, de egy próbát megér.

Én ezen az oldalon ismertem meg a szerelmem, de úgy, hogy csak egy egyszerű beszélgetésnek indult, nem azért mentem oda, hogy bepasizzak. Viszont így utólag azt mondhatom, hogy életem legjobb döntése volt, hogy két éve felmentem az oldalra pont akkor, amikor ő is. Pár héttel később újra összejöttünk ugyanott, azóta szép lassan kialakult a szerelem. Ne lepődj meg, ha esetleg messzebb lakik az illető, nekünk is távkapcsolat volt az elején.

2016. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. 10 éve láttam utoljára normális társkereső oldalt, és nem a felhasználók miatt, hanem az oldalak üzemeltetői cseszték el ezeket.
2016. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az előbb kipróbáltam ezt az omeglét. Hát hogy is mondjam finoman... Valóban nagy szerencséd volt! :D
2016. dec. 12. 20:41
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 igen. Ez is egy üzletté nőtte ki magát! Jó hogy mindenki akar magának egy szeletet belőle! (sajnos)
2016. dec. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ertem mirol beszel a kerdezo :DD
2017. jan. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát sajna én is értem miről beszél a kérdező!:-(

Ez az alap probléma..


[link]


Vannak csalók, akik megpróbálják az adataidat kicsalni és ellopni, vagy különféle trükkökkel kicsalni a pénzedet. Azt mondja, hogy ott lakik ahol Te,de lehet az életben nem járt még ott.

Aztán elkéri az E-Mail címed, hogy privátba beszélgethessetek, hiszen az oldal mindenért pénzt kérne és blokkolja az üzeneteidet, vagy késlelteti, ha nem fizetsz VIP tagságot.

Csak a legapróbb betű alul, hogy ha egyszer fizetsz, akkor hónapokig vonnak, pl.kipróbálnád, nem tetszik, majd lemondod.

Ezért alkalmazza pl.a Twoo azt, hogy egyszerre 3 hónapot von le mindig!

Aztán addig vonja, míg nem törlöd a szerződést! (A profilod törlése nem törli a szerződést!)

És mivel Ők a pénzre izgulnak, így aki fizet Nekik, az azt csinál amit akar.., illetve másként fogalmazva..mivel a Twoo is pénzből él, a csalók fizetnek, a Support pedig szemet huny felettük.

Csak én az elmúlt évben amikor gipsszel feküdtem, unalmamban vagy 300 csalót jelentettem be náluk és "Eszter" nevű számítógépük mindig válaszolt is, hogy jogos volt a felvetés, a profilt törölték!

Aztán olyan 100 körül már megkérdeztem, hogy Ők nem dolgoznak és nem szűrik? Csak nekünk fontos ez?

Persze választ nem adnak.

Miután 300 feljelentésig jutottam kezdett a dolog körvonalazódni, hogy nyilván Nekik az éri meg, sőt lehet Ők maguk csinálják a "Fuck Profil"..hamis profilokat, hiszen nem az első lenne a történelemben.

Van egy német oldal.. lovoo.de ..a főnökket keresi a rendőrség, a Televízióban is sokat volt róla szó a híradóban is, visszaélés és csalás miatt.

Ugyanis Ők is hamis profilokat hoztak létre, hogy a férfiakat ösztönözzék és pénzt fizessenek azért, hogy egy másik passassal beszélgethessenek, aki magát nőnek adja ki! :-) :-)

Valahol itt lehet az igazság a Twoo-nál is és a többinél is.

Egy 6-8 Milliós városban nem talál számomra megfelelőt aki itt élne a közelben és vagy Nemetül, vagy Magyarul beszélne?!

Csak 800km-rel arrébról és olyanokat akik a nagymamáim lehetnének?! :-)

Vajon miért?!

Pedig a beállítások 25-32-ig és a konkrét városra vannak megadva,ellenőriztem, mert írta a Support,hogy lehet azért!:-)

Szóval óvatosan ezekkel az oldalakkal, de ha van jó ötlet, engem is érdekel! ;-)

2017. jan. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!