Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen driver kell és hol...

GyNorby2000 kérdése:

Milyen driver kell és hol kapom meg?

Figyelt kérdés
Most volt újra telepitve a laptopom (Dell inspiron 15 3000 series) és sehol sem találok megfelelő wifi drivert. A Dell oldalrol is töltöttem le de az nem működött mi lehet a megoldás?

2017. febr. 8. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ezt találtam:


[link]


Ha a termékkódot megadod, biztosan lennie kell megfelelő drive-nek... ...max az lehet probléma, hogy nem megfelelő operációs rendszert választottál ki...

2017. febr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Windows 7 professional 64-bites van és nem működik
2017. febr. 8. 14:13
 3/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Manuális driverkeresés hardver azonositó alapján : http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Ha megadod a hardverazonositókat, akkor megpróbálok én is drivert keresni hozzá.


Sok sikert.

üdv.

2017. febr. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez az első: PCI\VEN_168C&DEV_0036&SUBSYS_020E1028&REV_01
2017. febr. 8. 15:05
 5/6 coopper ***** válasza:

Szia.


Itt a driver hozzá : [link] (win7 64 bit).



INF Filés drivertelepités :


Letöltöd kibontod, a kibontás után a következő INF fájl tartalmazza az általad megadott hardverazonositót (PCI\VEN_168C&DEV_0036&SUBSYS_020E1028) : VEN_168C_DEV_0036_SUBSYS_020E1028\Atheros\FORCED\7x64\Dell_10.0.0.328\netathrx.inf.


1. Ami nem mindig működik : Megkeresed a megfelelő INF kiterjesztésű fájlt (Sajátgépben : "Telepítési információk"-ként fut a Típus oszlopban), majd jobb egér gomb és a megjelenő menüből a "Telepítés" menüpontot választva, telepíthető a driver. A Windows ilyenkor általában azt írja, hogy "Ezzel a fájllal nem végezhető el a telepítés" vagy valami hasonló hibát ad.


2. Ami mindig működik : Az Eszközkezelőben megkeresed azt a hardvert amire drivert szeretnél telepíteni/frissíteni, és a driver "Telepítése" vagy "Frissítése" gombbal (A megjelenő ablakban az "Illesztőprogramok keresése a számítógépen" részt kell választani), majd betallózod neki a megfelelő INF kiterjesztésű fájlt.


Sok sikert.

üdv.

2017. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne egyszerűbb átállni win10-re ? Igaz hogy frissít mindent magától de van előnye is emiatt meg hátránya is, nekem pl sokkal egyszerűbb hogy van egy update center ami leszed mindent magának...

Ui. Ha gondolod tudok segíteni win10 ben van egy felesleges kulcsom ha érdekel:)

2017. febr. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!